Jaki sprzęt warto mieć w kuchni?

Smaczne potrawy na każdą okazję.

Re: Jaki sprzęt warto mieć w kuchni?

Postautor: Rejkawik » 10 lut 2018, 0:41

U mnie to obowiązkowo musi być dobry piekarnik z czyszczeniem pyrolizą, więc na pokładzie mam Amicę:). Dużo korzystam to i urządzonko musi być super:)
Rejkawik

Postautor: Jaga » 06 kwie 2018, 7:22

A czy poszczególne modele Amici z funkcją czyszczenia pyrolitycznego się jakoś od siebie różnicą czy to wszystko to samo? Chodzi mi oczywiście o działanie samej pyrolizy.
Jaga

Postautor: Madzialenka » 06 kwie 2018, 13:52

Ja mam blender, mixer i parowar i w zupełności to wystarcza. Można na tym przygotować praktycznie wszystkie posiłki :D
Awatar użytkownika
Madzialenka

Postautor: fitmatka » 12 kwie 2018, 12:46

a słyszałyście o urządzeniu Royal?
fitmatka

Postautor: ganna » 16 kwie 2018, 5:47

A o jakim dokładnie? Generalnie nie znam za bardzo tej marki.
ganna

Postautor: Reytans » 29 kwie 2018, 14:23

JA to sobie nie wyobrażam kuchni bez dobrej płyty indukcyjnej - mam u siebie akurat model Amici taki z możliwością łączenia pól grzejnych i dla mnie to podstawa!
Reytans

Postautor: Janina555 » 29 kwie 2018, 16:56

Ja od siebie polecam krajalnice Jolko - swietny sprzęt ;) Do tego jeszcze mieszadło z dzbanem ;)
Janina555

Postautor: Novy » 22 paź 2018, 20:18

Według mnie najważniejsze jest niezawodne AGD i porządne garnki. Ja mam serię loremis od Ambition i polecam każdemu kto lubi mieć dobrze wykonany sprzęt w połączeniu z elegancją.
Novy

Postautor: grecia » 23 paź 2018, 9:17

Novy pisze:Według mnie najważniejsze jest niezawodne AGD i porządne garnki. Ja mam serię loremis od Ambition i polecam każdemu kto lubi mieć dobrze wykonany sprzęt w połączeniu z elegancją.

A czy te garnki można używać na płycie indukcyjnej ? Z tego co wiem to nie każde się nadają niestety :/
grecia

Postautor: Novy » 23 paź 2018, 13:05

grecia pisze:A czy te garnki można używać na płycie indukcyjnej ? Z tego co wiem to nie każde się nadają niestety :/

A co masz indukcję w domu? Przerąbane z nimi jest... Ale te selection możesz spokojnie używać na indukcji i nie będzie problemu.
Novy

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Przepisy kulinarne i gotowanie