Jaki sprzęt warto mieć w kuchni?

Smaczne potrawy na każdą okazję.

Re: Jaki sprzęt warto mieć w kuchni?

Postautor: doris9 » 24 paź 2018, 11:51

Novy pisze:
grecia pisze:A czy te garnki można używać na płycie indukcyjnej ? Z tego co wiem to nie każde się nadają niestety :/

A co masz indukcję w domu? Przerąbane z nimi jest... Ale te selection możesz spokojnie używać na indukcji i nie będzie problemu.

też mam indukcję, gdyby to było moje mieszkanie i mogłabym o nim decydować to mialabym zwykłą kuchenkę :/ fajnie, że te garnki się nadają, właśnie szukałam czegoś odpowiedniego :D
doris9

Postautor: Novy » 24 paź 2018, 14:04

doris9 pisze:też mam indukcję, gdyby to było moje mieszkanie i mogłabym o nim decydować to mialabym zwykłą kuchenkę :/ fajnie, że te garnki się nadają, właśnie szukałam czegoś odpowiedniego :D

Ja też ostatnio doceniłem stare poczciwe kuchenki z płomieniem gazowym :| No ale przy indukcji trzeba szukać. Jezeli dobrze kojarzę to jeszcze seria selection nadaje się na indukcję.
Novy

Postautor: grecia » 24 paź 2018, 16:18

Novy pisze:Ja też ostatnio doceniłem stare poczciwe kuchenki z płomieniem gazowym :| No ale przy indukcji trzeba szukać. Jezeli dobrze kojarzę to jeszcze seria selection nadaje się na indukcję.

No właśnie mam indukcyjną niestety :( Co jak co, ale chyba już się odchodzi od zwykłych kuchenek z płomieniem :/
grecia

Postautor: Novy » 25 paź 2018, 19:00

grecia pisze:No właśnie mam indukcyjną niestety :( Co jak co, ale chyba już się odchodzi od zwykłych kuchenek z płomieniem :/

Żartujesz? To są najlepsze kuchenki jakie mogą być, zmienia się ich design ale dalej sa bezkonkurencyjne. Przynajmniej z punktu widzenia posiadacza indukcji tak mi się wydaje. Na pewno na takiej z płomieniem nie ma najmniejszych problemów z doborem garnaków
Novy

Postautor: dara » 26 paź 2018, 5:50

[quote="Novy"][quote="grecia"]
No właśnie mam indukcyjną niestety :( Co jak co, ale chyba już się odchodzi od zwykłych kuchenek z płomieniem :/[/quote]
Żartujesz? To są najlepsze kuchenki jakie mogą być, zmienia się ich design ale dalej sa bezkonkurencyjne. Przynajmniej z punktu widzenia posiadacza indukcji tak mi się wydaje. Na pewno na takiej z płomieniem nie ma najmniejszych problemów z doborem garnaków[/quote]
ja też wolę zwykłe kuchenki, chyba starodawna jestem :p może zakupię garnki od ambition, tylko które? :/
dara

Postautor: grecia » 26 paź 2018, 20:30

Novy pisze:Żartujesz? To są najlepsze kuchenki jakie mogą być, zmienia się ich design ale dalej sa bezkonkurencyjne. Przynajmniej z punktu widzenia posiadacza indukcji tak mi się wydaje. Na pewno na takiej z płomieniem nie ma najmniejszych problemów z doborem garnaków

Chyba na kuchenkę z płomieniem każdy garnek się nada, ale jakby nie patrzeć teraz jest coraz większy wybór garnków, które można używać na indukcję
grecia

Postautor: fiona » 27 paź 2018, 15:02

jaka jest różnica między selection a loremis? ktoś coś? :p
fiona

Postautor: grecia » 29 paź 2018, 14:20

fiona pisze:jaka jest różnica między selection a loremis? ktoś coś? :p

Ja się dopatrzyłam niewielkich różnić w wyglądzie, ale jeżeli chodzi o materiał to raczej ten sam, ale oczywiście mogę się mylić
grecia

Postautor: fiona » 30 paź 2018, 11:02

mi się chyba bardziej selection podobają, jeżeli o sam wygląd chodzi
fiona

Postautor: Novy » 30 paź 2018, 14:35

fiona pisze:mi się chyba bardziej selection podobają, jeżeli o sam wygląd chodzi

Wygląd to już subiektywna ocena. Tak czy siak ambition z garnków robi obydwie linia równie dobrze także wybór to już tylko kwestia gustu. Patelni natomiast ma kilka rodzai, bo są też takie z kamienną powłoką z serii nature.
fiona pisze:jaka jest różnica między selection a loremis? ktoś coś? :p

Jak chodzi o budowę, wykonanie i materiały to są dokładnie takie same. Z nierdzewki z technologią teflonu ambition i trójwarstwowym dnem. Wybierz te które bardziej ci się podobają albo które lepiej pasują do Twojego budżetu :)
grecia pisze:Chyba na kuchenkę z płomieniem każdy garnek się nada, ale jakby nie patrzeć teraz jest coraz większy wybór garnków, które można używać na indukcję

Nie chyba, a na pewno. Kwestia tylko jak szybko który się nagrzewa. Garnki z nierdzewki będą się wolniej nagrzewały niż te z aluminiu. Na indukcję szkoda słów... :roll:
Novy

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Przepisy kulinarne i gotowanie