Pralnie - koszty

Smaczne potrawy na każdą okazję.

Pralnie - koszty

Postautor: padko » 05 mar 2015, 9:58

Orientujecie się ile mniej więcej kosztuje usługa prania w normalnej pralni, ale nie na zasadzie prania koszuli czy garniaka, tylko całej paczki różnych ciuchów.
I czy coś takiego jeszcze działa? Ostatni raz do czegoś takiego byłam zmuszona kilkanaście lat temu....
padko

Re: Pralnie - koszty

Postautor: amberkos » 06 mar 2015, 9:54

W wybranych miastach - głównie tych dużych, coś takiego istnieje. Więc na początek kwestia tego gdzie dokładnie mieszkasz. Jeśli gdzieś w dużym mieście to na pewno coś takiego macie. U nas w wawce mamy nawet pralnię na dowóz - wszystko jest dostarczane do domu.
amberkos

Postautor: uratas » 09 mar 2015, 9:42

Cała warszawka hehe... a ile coś takiego kosztuje? Kilka razy byłem w Wawie i przejazd przez to miasto jest jakąś masakrą.
U nas samo pranie np. garniaka to 40 zł. Z dowozem ile to będzie? Setka czy jeszcze więcej? ;-)
Podziwiam.
uratas

Postautor: amberkos » 21 mar 2015, 11:26

Ja akurat płacę 25 zł za kg, czyli raczej przyzwoicie. Pralnia nazywa się Iron Master. To nie jest tak, że wszędzie jest za darmo - to dotyczy ograniczonej strefy, do mnie akurat jest za darmo, a faktycznie na samym dojeździe oszczędność czasu jest jak dla mnie ogromna ;-)
amberkos

Postautor: kerekt » 26 kwie 2016, 3:35

Aktualna stawka to 30 zł - w dalszym ciągu za kilogram i w dalszym ciągu z dowozem. Do pralni oddawałem garnitur w ten poniedziałek, we wtorek miałem przywieziony do domu. Szybko i dobrze załatwiony temat tak więc polecam.
kerekt

Postautor: erni8 » 23 kwie 2019, 19:52

Na pewno sporą oszczędnością na rachunkach za prąd będzie jego dobry dostawca. Zobaczcie sobei ofertę pulsar energia - mają naprawde spoko ceny
erni8

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Przepisy kulinarne i gotowanie