Impreza urodzinowa dziecka

Smaczne potrawy na każdą okazję.

Re: Impreza urodzinowa dziecka

Postautor: bellla77 » 12 paź 2015, 19:33

te małe pizze to fany pomysł u nas tez była to atrakcja ale my urodzinki organozowaliśmy w telepizzy. w domu przecież też można, jakieś galaretki kolorowe z owocami zrób, muffinki kolorowe, sałatki owocowe.
bellla77

Postautor: Marysia2016 » 21 cze 2016, 12:56

Fajnym prezentem urodzinowym może być lot balonem :) http://www.timeonflight.com/kapadocja-balonowe-szalenstwo :)
Marysia2016

Postautor: tytak » 23 lip 2016, 4:20

Wiesz co ja widziałam w księgarni matras taką ksiazkę kucharską dla początkujacych. Była też taka z daniami dla dzieci. Może zobaczysz na stronie matrasu czy nadal sa w sprzedazy i coś z takiej ksiazki upichcisz ? Spokojnie, czymś na 100% zadowolisz dzieci i ich rodziców.
tytak

Postautor: mirka3 » 22 wrz 2016, 0:12

Ważne też gdzie zorganizujesz przyjęcie urodzinowe dla swojego dziecka :) Ja urządzałam dla syna w Venge w Łodzi. Bardzo fajne miejsce, miła obsługa i pyszne jedzenie :)
mirka3

Postautor: harmony » 23 wrz 2016, 5:21

Wiesz co dla dziecka chyba najwazniejsze sa preznety na imprezie urodzinowej i koledzy/ koleżnaki którzy przyjdą. No dla rodziców wiaodmo liczy sie wystrój porzadke aranzącja cała no i tort. Muisz fajnei przyozodbić tort dla dziecka - tu znajdują się fajne czarujące długopisy do zdoboenia - cinnibird.pl/category/shop?horizontal . POstaraj się tak zrobić by z dzieckiem wspólnie dekorowac tort . Bedzie świetna zabawa. Gwaratntuje,
harmony

Postautor: marta.postka » 27 gru 2016, 10:31

U mnie zawsze hitem każdych urodzin jest kolorowy tort. Robię tematyczny wypiek w zależności akurat od tego w jakim stylu są dane urodziny :) Najlepsza jest masa cukrowa. Kupuję ją w sklepie Savpol, bo mają największy wybór kolorów. Możecie kupić jeszcze barwniki i dodać je np. do polewy czy do ciasta na babeczki :) Efekt jest naprawdę wow!
marta.postka

Postautor: katarzyna » 27 gru 2016, 13:06

Ja też wszystkie dodatki do ciast kupuję w sklepie Savpol. Mają bardzo duży wybór i mas cukrowych i dekoracji. Można stworzyć prawdziwe dzieła sztuki :) Ostatnio na przykład robiłam shrekowy torcik, wyszedł śliczny! i cały zielony :)
katarzyna

Postautor: monias34 » 01 mar 2017, 8:03

Słyszałam o tym sklepie Savpol ale jeszcze nic u nich nie kupowałam. Ale chyba muszę zacząć, skoro tak polecacie :) widziałam jedynie, że mają spory asortyment, fajnie, będzię w czym wybierać.
monias34

Postautor: kasia111 » 17 mar 2017, 20:02

My na przyjęciu córki mieliśmy urządzenie do waty cukrowej z galerialucznik.pl i to była największa furora dla dzieciaków. Jak widać nie trzeba nie wiadomo jak kombinować wystarczy takie coś i dzieciaki są zajęte całe popołudnie. Tym bardziej, że wcale to nie jest drogie urządzenie, a na takie przyjęcia idealne.
kasia111

Postautor: mimi8 » 01 kwie 2017, 13:07

Jeśli chodzi o takie naprawde dobre restauracje w Warszawie, to ja bardzo lubię Salto na wilczej. Nie tylko ze względu na pyszne jedzenie, ale też klimat robi tam swoje ;)
mimi8

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Przepisy kulinarne i gotowanie