Przepisy wegetariańskie

Smaczne potrawy na każdą okazję.

Re: Przepisy wegetariańskie

Postautor: olik » 10 lut 2018, 1:17

Chyba nie mogłabym jeść takiej pizzy wolę to danie: Zestaw Polędwiczki drobiowe w sosie grzybowym najczęściej je zmawiam z Margaret we Wrocławiu! Jest pyszne!
olik

Postautor: olfa33 » 14 lut 2018, 11:45

J anie lubie takiego wegeteriańskiego jedzenia fakt faktem. Ja bym najchętniej dziś zamówiła moje ulubione jedzenie z Hurry Up Shrimp z Krakowa i zrobiła troszkę inne święta takie oryginalne, przynajmniej jeśli chodzi o główne dania.
olfa33

Postautor: sun » 15 lut 2018, 9:20

Przepisy wegetariańskie, a Wy tu o polędwiczkach? Zlitujcie się... ;)
To ja się podzielę z Wami przepisem na świetną sałatkę na ciepło, sprawdza się też jako danie obiadowe: najlepszewkuchni.pl/przepis/salatka-na-cieplo-z-kalafiorem-szpinakiem-posypana-platkami-migdalowymi-i-smietanka-3025.html No i zero mięsa w składzie :)
sun

Postautor: benia » 16 lut 2018, 18:30

Dla dużej ilości osób jedzenie wegetariańskie jest nie do pomyślenia, bo jak to tak bez mięsa. Ale prawda jest taka, że to tylko nasze przyzwyczajenia. Wiele potraw wege jest po prostu przepyszna. Jednak podstawą są dobre i aromatyczne przyprawy, u mnie super się sprawdza seria mono z knorra. Poza tym podoba mi się że już na opakowaniu pisze z jakiego kraju pochodzą dane przyprawy.
Awatar użytkownika
benia

Postautor: gertia » 21 lut 2018, 11:29

sun, muszę powiedzieć, że wypróbowałam ten podany przez Ciebie przepis i wyszedł rewelacyjny. Chyba częściej będę robić takie wege dania, zawsze to trochę zdrowiej i lżej, a widzę, że na najlepszewkuchni jest sporo takich przepisów :)
gertia

Postautor: falafelka » 23 lut 2018, 8:46

rejestrowałyście sie na tej stronce? Widzialam ze jest tam opcja zbierania punktów i potem wymieniania ich na nagrody
falafelka

Postautor: Astronom » 23 lut 2018, 9:22

Ja polecam przepyszny pasztet z warzyw. Powiem tak, jest tyle wersji ile warzyw i ziół. Ogólnie to zamiast mięsa daje się podgotowane i starte warzywa, do tego zioła i jajka jak ktoś je. A i masło albo olej kokosowy. Poezja. Zapiekamy to w piekarniku. Pycha
Astronom

Postautor: JasiuMasa » 23 lut 2018, 10:48

Ja się w całości zgadzam z moim poprzednikiem. Nic dodać oraz zdecydowanie nic ująć :)
Jesteśmy tym, co pamiętamy.
Awatar użytkownika
JasiuMasa

Postautor: sun » 25 lut 2018, 18:56

gertia, cieszę się, że przypadł Ci do gustu, ja też bardzo taką sałatkę lubię :)
Co do strny to tak, ja jestem zarejestrowana, trochę się udzielam i po cichu liczę, że zdobędę nagrodę za punkty ;)
sun

Postautor: benia » 11 mar 2018, 22:08

Przede wszystkim super, że coraz więcej osób ogranicza spozywanie mięsa ;)
Awatar użytkownika
benia

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Przepisy kulinarne i gotowanie