Gdzie w Warszawie zjeść kiedy nie chce się gotować?

Smaczne potrawy na każdą okazję.

Gdzie w Warszawie zjeść kiedy nie chce się gotować?

Postautor: chochelka » 20 cze 2016, 12:53

Wiem, że powinno się tutaj zamieszczać głównie przepisy, czy inne kuchenne rewolucje, ale jestem dziś leniem. Zwykle po pracy gotuję sobie coś pysznego, ale nie dziś. Nie mam siły, nie chce mi się, do tego jestem jakaś senna. Pomyślałam, że może wybiorę się gdzieś w miasto na późny obiad/obiadokolację. Rzadko mi się to zdarza, więc skoro już raz na jakiś czas gdzieś wychodzę to chciałabym pójść gdzieś, gdzie jest pewność, że zjem dobrze. I nie chodzi w tym momencie o to, że dużo, ale po prostu dobrze. Cena też nie gra jakiejś ogromnej roli, raz na jakiś czas mogę zaszaleć. W związku z powyższym: co macie do polecenia w Warszawie? Rozważę każdą propozycję :)
chochelka

Re: Gdzie w Warszawie zjeść kiedy nie chce się gotować?

Postautor: Tosik84 » 22 cze 2016, 0:11

lubiłem chodzić do Manekina swego czasu na marszłkowskiej, ale raz stałem w kolejce 40 min po czym przy stoliku okazało się, że na naleśnika trzeba czekać kolejne 40 min. Ponad moje siły:)
wielbicieli papryki może zainteresować restauracja węgierska na elektoralnej "u madziara" - pycha zupa rybna, gulasz, dania 25-50 zl
na chłodnej w barze karcelak można zjeść pyszngo mielonego z buraczkami:) za 16 zł, proste a pyszne
Tosik84

Postautor: Aga1990 » 05 lip 2016, 10:41

Ja w Warszawie polecam Salto, tak smacznego jedzenia dawno nie jadłam ;)
Aga1990

Postautor: Lucy » 05 lip 2016, 20:30

Ja jak mam ochotę zjeść na mieście to ostatnio jeżdżę do francuskiej restauracji Paul. Są przy Emilii Plater 53, więc 3 min od metra Rondo ONZ. Fajne miejsce, którego klimat zachęca do spędzenia tam więcej czasu. Mają pyszne jedzenie i świeżo wyciskane soki.
Lucy

Postautor: mimi99 » 22 lip 2016, 12:07

Jak nie chce mi się gotować to śmigam do Salto :D Pyszne jedzenie, fajny klimat no i ceny w porządku :) W sumie to często tam bywam ze znajomymi :D
mimi99

Postautor: Samba » 29 lip 2016, 11:49

Restauracja pod Gigantami. Często gościmy tam z żoną, ponieważ za każdym razem jesteśmy bardzo zadowoleni. Miejsce ma niepowtarzalny klimat a jedzenie jest doskonałe. Mają dania kuchni polskiej, francuskiej, fusion. Wszystko jest przepyszne, warto tam zajrzeć :)
Samba

Postautor: liwia8 » 12 sie 2016, 12:10

Ja też chętnie odwiedzam Salto. Jak dla mnie to idealny klimat i południowoamerykańska kuchnia 10/10 :D
liwia8

Postautor: mikka55 » 01 wrz 2016, 19:48

Ja też uwielbiam jeść w salto. Nie dość że maja naprawde pyszne jedzenie to jeszcze klimat nie do podrobienia :)
mikka55

Postautor: hania » 22 wrz 2016, 0:18

Dzięki dziewczyny za polecenie Salto! Byłam tam właśnie dzięki wam i naprawde rewelacja. Nie spodziewałam się, że kuchnia połudnowoamerykańska aż tak mnie zaskoczy. Oczywiście bardzo na plus :)
hania

Postautor: klara51 » 02 paź 2016, 19:41

Ja też uwielbiam Salto :) Po pierwsze oczywiście za pyszne jedzenie. Po drugie za ceny, które naprawde są zaskakujące. No i wreszcie po trzecie, za cudowny klimat. Jedna z lepszych restauracji w jakich byłam w swoim życiu :)
klara51

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Przepisy kulinarne i gotowanie