Ulubione słodycze

Smaczne potrawy na każdą okazję.

Re: Ulubione słodycze

Postautor: mamunia » 28 kwie 2017, 8:03

[quote="mamcia"]my kupiliśmy sobie na galerialucznik.pl urządzenie do wypieku ciastek, robi się je chwila moment, nawet dzieciaki je robią więc jeśli mamy ochotę na coś słodkiego to raz dwa i gotowe. fajna sprawa, tym bardziej jak goście mają przyjść z niezapowiedzianą wizytą.[/quote]

Poszukałam tego urządzenia i wcale nie jest drogie i wygląda na ogólnie proste więc dla dzieciaków na pewno frajda :D Nie wiedziałam, że na galerialucznik.pl są takie rzeczy, a tu proszę jakie zaskoczenie :D
mamunia

Postautor: magda » 05 maja 2017, 6:07

Jako że jestem cukrzykiem temat słodyczy jest dla mnie temat tabu jednak kto nie lubi słodyczy :) jest kilka które z czystym sumieniem mogę polecić ciastka i cukierki firmy diablo. Są na prawdę dobre z tego co wiem można je kupić w dużych sieciach handlowych i na stronie sklepitalimport.pl polecam
magda

Postautor: adamjanicki » 05 maja 2017, 8:46

Snickersy i Marsy :)
adamjanicki

Postautor: agata_noga_zamiata » 08 maja 2017, 11:01

Ja jestem uzależniona od czekolady. Kiedyś miałam takiego smaka, że zamówiłam kosz upominkowy z czekoladek Milka na slodkiupominek.pl.... tylko dla siebie! Rodzina oczywiście nic o tym nie wie do tej pory :D
agata_noga_zamiata

Postautor: agu44 » 09 maja 2017, 8:29

Może trzeba kupić książkę kucharską? Fajne książki odnośnie kuchni i gotowania między innymi można znaleźć na inbook.pl Ja zawsze tam kupuje i zawsze są fajne okazje i promocje
agu44

Postautor: harmony » 09 maja 2017, 9:18

agata_noga_zamiata pisze:Ja jestem uzależniona od czekolady. Kiedyś miałam takiego smaka, że zamówiłam kosz upominkowy z czekoladek Milka na slodkiupominek.pl.... tylko dla siebie! Rodzina oczywiście nic o tym nie wie do tej pory :D

Agata, szalona jesteś! :D Chociaż... jak tak sobie przeglądam tę stronę slodkiupominek.pl, to się w sumie nie dziwię...
harmony

Postautor: mama » 11 maja 2017, 10:08

my mamy w domu fajne urządzenie z galerialucznik.pl i jak mamy ochotę na coś słodkiego to nawet dzieciaki przygotują te ciastka hahah:D Raz w tygodniu chyba zawsze je robimy, raz dwa i zawsze gotowe. A jakie ułatwienie jak przyjdą niezapowiedziani goście.. :D
mama

Postautor: tatjana » 13 maja 2017, 9:07

Ja najbardziej lubię czekoladę :D
tatjana

Postautor: Lone » 17 maja 2017, 17:22

Dziewczyny, bądźmy ze sobą szczere, która nie lubi słodyczy?;) Po prostu chodzi o to, żeby wybierać rozsądnie. Znacie ciastka Irenki? Ja jestem ich ogromną fanką, są bez dodatku mąki, na bazie płatków zbożowych, zawierają przy tym sporo błonnika i witamin, więc bez obaw. Ja chyba nie potrafię określić, które są moimi ulubionymi. W tym momencie chyba postawiłabym na jaglane z daktylami - bezglutenowe, słodziutkie i sycące :) Czekoladą mleczną też nie pogardzę, raz na jakiś czas ;)
Lone

Postautor: szynia » 29 cze 2017, 2:09

[quote="mama"]my mamy w domu fajne urządzenie z galerialucznik.pl i jak mamy ochotę na coś słodkiego to nawet dzieciaki przygotują te ciastka hahah:D Raz w tygodniu chyba zawsze je robimy, raz dwa i zawsze gotowe. A jakie ułatwienie jak przyjdą niezapowiedziani goście.. :D[/quote]

Pomyślę nad tym urządzeniem bo nawet mi się spodobało, chociaż lubię piec i sprawia mi to frajdę to często nie zawsze mamy na to czas.
szynia

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Przepisy kulinarne i gotowanie