Dobre noże kuchenne

Smaczne potrawy na każdą okazję.

Dobre noże kuchenne

Postautor: Novy » 30 mar 2017, 19:44

Jakiej firmy noże polecicie do kuchni?
Szukam czegoś co będzie służyło latami i będzie porządnie wykonane i nie połamie się przy większym nacisku. :cry:
Novy

Re: Dobre noże kuchenne

Postautor: symetryczny » 03 kwie 2017, 8:54

jak szukasz czegoś na lata to koniecznie kup noże victorinox
o rany rany jestem niepokonany
Awatar użytkownika
symetryczny

Postautor: jayzyn » 17 kwie 2017, 21:30

Ja chcesz coś naprawdę rewelacyjnego to weź Zwilling. Noże zwilling są kapitalne, sam mam zestaw noży Four Star i lepszych nigdy nie miałem. A wiem, że są jeszcze lepsze modele niż 4Star, więc gorąco polecam. W razie czego mają też w ofercie akcesoria do kuchni, garnki stalowe i coś do serwowania, sommelier itp więc możesz też od razu tam popatrzeć, moze coś wpadnie w oko
jayzyn

Postautor: Moja_Gazetka » 25 sie 2017, 13:28

Gerlach, Victorinox - można je często znaleźć na promocjach i kupić trochę taniej, niż w oficjalnych sklepach. Warto zainwestować, bo to będą noże na dłuuugie lata :mrgreen: W naszej super apce mojagazetka,com możesz sprawdzić, czy są akurat gdzieś na promocji - wystarczy ściągnąć na komórkę i przeglądać oferty poszczególnych sklepów ❤
Moja_Gazetka

Postautor: MonikaMarkiewicz1 » 12 paź 2017, 17:05

Możesz sprawdzić w sklepie kuchnianawidelcu.pl tam jets całkiem spory wybór, wydaje mi się, ze można znalezć coś naprawe dobrego, ja dostałam od siostry komplet z ego sklepu i cały czas go używam i spisuje się u mnie w kuchni.
MonikaMarkiewicz1

Postautor: krysia23 » 20 paź 2017, 8:27

Ja polecam noże Hokku od ww.dogotowania.pl. U mnie świetnie się sprawdziły...
krysia23

Postautor: Lolek » 25 paź 2017, 21:25

te z Ikei są całkiem spoko, ie kocham jakos specjalnie Ikei, ale to jest ok
Lolek

Postautor: majer » 28 lis 2017, 14:37

Jakiś czas temu też szukałem noży, bo miałem takie dobierane marnej jakości z marketów, i wybór padł na noże Fiskars tu mają w dobrej cenie akurat seger.pl, marka znana głównie z narzędzi ogrodowych ale noże też mają i w mojej ocenie są naprawdę dobre. Mam je już wiele miesięcy, są bardzo ostre, nie patyczkuję się z nimi, rączka wygodna, dobrze wyprofilowana. Nie znam się na rodzajach stali, są ostre i to mi wystarcza, i nie kosztowały też majątku jak za te popularne gerlachy, gdzie się płaci za znaczek.
Awatar użytkownika
majer

Postautor: PanieJanie » 30 sty 2020, 12:21

U nas w domu używamy Gerlacha, dobrze się ostrzą i myślę, że starczą dożywotnio. Firma z tradycją, to i dobre robią.
PanieJanie

Postautor: Serduszko » 18 lut 2020, 7:44

Z mojego doświadczenia uważam, że noże Miyabi są badzo dobre :P Jak mój kumpel dostał takiej marki nóż do krojenia ryb to prawie się ze szczęścia popłakał, dokładnie nie pamiętam czy był przeznazony do jakiś konkretnego typu mięsa, ale ziomek był zachwycony. Mnie osobiscie nie kręci wydawanie takich pieniędzy na noże kuchenne, więc z tańszej wersji raczej bym wybierał niemiecki Zwilling.
Serduszko

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Przepisy kulinarne i gotowanie