Dietetyczne śniadania

Smaczne potrawy na każdą okazję.

Re: Dietetyczne śniadania

Postautor: Astronom » 05 kwie 2018, 7:39

Za to ja bez mięsa na śniadanie albo czegoś tłustego nie dam rady funkcjonować. Już się tak nauczyłem. Wbrew obiegowej opinii wcale się po tłustym nie tyje, a przynajmniej ja zrzuciłem kilogramy, jak skończyłem z cukrem w każdej postaci (oprócz miodu).
Astronom

Postautor: faktorrrria » 10 kwie 2018, 7:41

Na śniadanie to owsianka często, nieraz dodaję do niej konfitury Eterno, smakuje jak u babci ;) innym razem jak mam czas to naleśniki, albo i zwykłe kanapki z pełnoziarnistym chlebem :) ostatnio łosoś wędzony i mozzarella, ale czasem to i coś od Eterno, jakiś dżem wpadnie :)
faktorrrria

Postautor: ganna » 16 kwie 2018, 5:47

U mnie często są zupy na śniadanie. Świetnie sycą.
ganna

Postautor: aurycy » 26 kwie 2018, 19:46

Ja na szczęście nie musze sie teraz zastanawiac co zjeść pozywnego na śniadanie, poniewaz jadam razem z cateringiem dietetycznym warszawski dzień od pana gesslera i codziennie mam dostarczoną świeża porcję posiłkow na cały dzień. To naprawdę wygodne rozwiązanie.
aurycy

Postautor: Florka » 07 cze 2018, 8:16

Ja też jadam teraz dietetyczne śniadanie. Zamawiam sobie od jakiegos czasu dietę pudełkową Optimal Fit z Krakowa i teraz codziennie jem zdrowe i zbilansowane posiłki, a przy okazji udało mi się zrzucić kilka kilogramów.
Florka

Postautor: malgorata1 » 07 cze 2018, 11:41

Oj ja nie wiem czy jest sens dietetyczne śniadanie, ja to zawsze staram się jeść normalnie, no ale zdrowo przede wszystkim! No i coś wartościowego, bardzo lubię jeść krewetki i często zamwiam je sobie n aobiad, chyba njaczęściej z Hurry Up Shrimp tam jest zawsze takie pyszne jedzenie.
malgorata1

Postautor: mimeszka » 07 cze 2018, 13:02

A ja sie zastanwiałm na dietą na wypadające włosy. Co prawda używam fajnych plastrów z dermastic.eu/dermastic/plastry-przeciw-wypadaniu-wlosow.html ale jeszcze chciałabym dietę zmienić, czy ktoś z was coś może mi coś polecić?
mimeszka

Postautor: lilka44 » 07 cze 2018, 13:41

Ja do jedzenia ogólnie kupuję gotowe rzeczy, np. coś stąd frykas.koscian.pl/Dania_gotowe.html i powiem szczerze, że jest to bardzo fajne szybkie i łatwe rozwiązanie.
lilka44

Postautor: agnieszagnes » 23 lip 2018, 12:44

ja jem super sniadanko zawsze! Owsianka owocki, bakalie, masło orzechowe. Najwięcej akurat fajnych produktów zamawiam na swojskiej piwniczce, dobre ekologiczne produkty i ceny fajne! :) Czasem produkty eko sa mega drogie w sklepach stacjonarnych, a gdybyści przeczytali skład tobyście się zdziwili, pzdr Agnes!
agnieszagnes

Postautor: caplan » 23 lip 2018, 14:20

Jeśli chcemy by śniadanie było dietetyczne, dajmy sobie spokój z tłuszczem i cukrem. Warto też używać do smażenia patelni teflonowych, bo z nimi nie trzeba używać tłuszczu, a jeśli już to bardzo niewiele. Dobry wybór jest na naczynia.olkusz.pl/patelnie.
Polecam też zajrzeć na poradnikzdrowie.pl bo tam jest sporo o dietetycznych śniadaniach.
caplan

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Przepisy kulinarne i gotowanie