Herbata ale jaka??

Smaczne potrawy na każdą okazję.

Re: Herbata ale jaka??

Postautor: lilianna » 21 gru 2018, 13:27

Ja ostatnio kupiłam świetną - herbatka strażacka - owocowa, pysznie wyczuwalny smak hibiskusa i dzikiej róży. Na swojskiej piwniczce znalazłam:)
lilianna

Postautor: Amelia Radosz » 30 sty 2019, 22:30

Herbata - czarna i to z liczi :0 jest taka jedna liściasta. I... uwielbiam sok pomarańczowy z dr Witt. piję do obiadów, czasem też stosuje do marynaty do mięs.
Amelia Radosz

Postautor: jolantamercy » 04 lut 2019, 14:05

ja już mam dosyć zwykłych zielonych i czarnych. Znalazłam pyszną grzaniec strażacki - herbatka owocowo-ziołowa - pychaaa!! (swojska piwniczka) Polecam!!
jolantamercy

Postautor: K.Renata » 15 lut 2019, 13:44

ja przerzuciłam się na ice tea od Tymbarka, naprawdę ciekawe smaki
K.Renata

Postautor: Gulia » 26 lut 2019, 20:14

uwielbiam herbatę białą ;) jest delikatna w smaku. Albo czasami tzw irish cream, też bardzo dobra. Dr Witt soki 100% sa bardzo dobre;) równiez je piję, jak mam okazję, czy jak przychodza do mnie goście to jak mam kupowac sok to tylko ten ;)
Gulia

Postautor: emtikonka » 01 mar 2019, 11:45

Zielona i miętowa. :D
emtikonka

Postautor: Mucha » 27 kwie 2019, 17:51

A mi ostatnio zasmakowała herbata yerba mate o smaku grejpfruta doz.pl/apteka/p126058-ZIELNIK_DOZ_Yerba_Mate_o_smaku_grejpfruta_z_figa_17_g_20_saszetek daje fajnego kopa energetycznego u mnie ;)
Mucha

Postautor: cola » 27 cze 2019, 7:39

Ja lubię wszelkiego rodzaju herbatki ziołowe. Dobrze wpływają na zdrowie, włosy i ukojenie nerwów. Największy wybór widziałam na DOZ ZIELNIK. Produkty są w dobrej cenie,a wybór bardzo szeroki.
cola

Postautor: tereskac1 » 27 cze 2019, 16:09

Ja ostatnio polubiłam puerh czerwoną z dodatkiem cytryny. Minusem jest to, że potem często biegasz do WC tak nerki popędza do pracy.
Plusem jest to, że masz nieco wrażenie, że chudniesz.
Smakowo tez polubiłam zieloną z dodatkiem jaśminu dilmacha. Po niej jakoś efektów nie mam poza smakiem.
tereskac1

Postautor: Insomnia » 30 cze 2019, 10:27

Herbatę pije tylko i wyłącznie wieczorami i to pod warunkiem,z ejest juz chłodniej. A tak to głównie woda albo sok, najczesciej z dr Witta pomarańczowy.
Insomnia

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Przepisy kulinarne i gotowanie