Przyprawy w naszej kuchni

Smaczne potrawy na każdą okazję.

Przyprawy w naszej kuchni

Postautor: benia » 30 sty 2018, 19:29

Jakich przypraw używacie w swojej kuchni ? Po co sięgacie najchętniej i najczęściej ?
Macie jakieś sprawdzone marki ?
Ja ogólnie lubię używać dużo przypraw w mojej kuchni :)
Ostatnimi czasy zakochałam się wprost w mono przyprawach od knorr. Za ich intensywność ich smaku i aromatu.
Podoba mi się też że piszą już na opakowaniu z jakiego kraju pochodzi dana przyprawa.
Awatar użytkownika
benia

Re: Przyprawy w naszej kuchni

Postautor: sun » 31 sty 2018, 20:23

Też je lubię, zwróciłam uwagę na nowe opakowania w sklepie, ale faktycznie cebula z USA i papryka z Hiszpanii rewelacja, mnóstwo smaku i aromatu :)
sun

Postautor: Mish » 01 lut 2018, 8:50

O których przyprawach piszecie dziewczyny? To jakaś nowość?
Mish

Postautor: ganna » 05 lut 2018, 6:04

O przyprawach knorra - jest o tym w pierwszym poście. Ja akurat ich unikam, wole własne kompozycje przypraw.
ganna

Postautor: nikkii » 06 lut 2018, 12:40

Ja najczęściej używam czosnku, pieprzu ziołowego i chilli - takie moje must have
nikkii

Postautor: alabastrowa » 06 lut 2018, 14:17

Z przypraw pokochałam pieprz ziołowy, cynamon, zioła prowansalskie i suszoną bazylię. Czasem też używam papryczki chili. :)
Zapraszam na sów blog alabastrowaherbata.pl i zachęcam do komentowania postów. :)
alabastrowa

Postautor: benia » 16 lut 2018, 18:36

ganna pisze:O przyprawach knorra - jest o tym w pierwszym poście. Ja akurat ich unikam, wole własne kompozycje przypraw.

Ale to właśnie są pojedyncze przyprawy które dodajesz do czego chcesz i właśnie tworzysz swoje kompozycje ;) To nie są gotowce ;)
Awatar użytkownika
benia

Postautor: Karmelka » 17 lut 2018, 18:46

[quote="nikkii"]Ja najczęściej używam czosnku, pieprzu ziołowego i chilli - takie moje must have[/quote]

A czy testowałaś może właśnie Knorr chilli z Indii? Nie wiedziałam u siebie w sklepie, ale szukam włąśnie tej przyprawy.
Karmelka

Postautor: Mucha » 18 lut 2018, 23:26

Przypraw akurat mam sporo, ale z nich wszystkich najczęściej używam przyprawy do złotego kurczaka z knorr, daje fajny smak potrawie i jest taka uniwersalna - przynajmniej dla mnie :). U nas w domu często piecze się kurczaka, czy też przygotowuje inne dania z kury.
Mucha

Postautor: Dżoana » 19 lut 2018, 13:37

Ja bardzo lubię ekoprzyprawy, kompozycje naturalnych przypraw , zupełnie inaczej smakują i pachną niż te sklepowe .No i co najważniejsze nie maja żadnej chemii . Do moich ulubionych przypraw należy czosnek niedźwiedzi, lubczyk, prażona cebulka , słodka papryka i naturalna "vegeta' .
:D :D
Awatar użytkownika
Dżoana

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Przepisy kulinarne i gotowanie