Przyprawy w naszej kuchni

Smaczne potrawy na każdą okazję.

Re: Przyprawy w naszej kuchni

Postautor: juza » 19 lut 2018, 13:53

Generalnie, ja najczęściej na przykład zamawiam jedzenie i ono jest już doprawione odpowiednio, a najczęściej zamawiam jedzenie w Hurry Up Shrimp zawsze jest pyszne! Najlepsze krewetki w całym Krakowie!
juza

Postautor: Mucha » 26 lut 2018, 19:18

Stawiam na Knorr, u siebie w kuchni mam przyprawy głównie z tej firmy. W zapasie mam zawsze curry oraz oregano, tych dwóch przypraw nie może u mnie zabraknąć.
Mucha

Postautor: krrrrwistka » 26 lut 2018, 22:35

W naszej kuchni przyprawy knorr stanowią swoistą podstawę przepisową : ) są najlepszej jakości na rynku moim zdaniem. Z mężem lubimy chilli, dlatego dodajemy do mięsa - musi być ostro.
krrrrwistka

Postautor: sun » 26 lut 2018, 22:42

Złoty Kurczak z Knorra musi być, bez niego pieczony kurczak ani smażone flety nie wyjdą tak samo. Lubicie złotą chrupiącą skórkę?
sun

Postautor: Darias » 27 lut 2018, 0:00

Ja nie lubię gotowych mieszanek przypraw, moim zdaniem są niepotrzebne. Mozna samemu je zrobić z przypraw które mamy. Do kurczaka papryka, kolendra, trochę kurkumy, czosnek, sól, pieprz i juz jest dobrze. P co kupowac mieszanki z jakimiś ulepszaczami i tymi wszystkimi syfami?
Darias

Postautor: ganna » 28 lut 2018, 12:13

Jeśli mieszanki są naturalne, to nie widzę problemu , z ich stosowaniem. Ułatwiają gotowanie.
ganna

Postautor: maharadża » 28 lut 2018, 20:14

W mojej kuchni nie może zabraknąć aromatycznych przypraw Knorr, bardzo lubię ziele angielskie z Meksyku. Jest mega aromatyczne.
maharadża

Postautor: hankaanka » 01 mar 2018, 14:37

Ja to najczęściej zamawiam jedzenie z Margaret we Wrocławiu i tam zawsze jest takie pyszne i domowe jedzenie. Rzadko kiedy gotuję i powiem szczerze nie mam na to czasu, bo bardzo dużo pracuję. Ale powiem że takie zamawianie mi odpowiada bo dosłownie oszczędza mi to czas.
hankaanka

Postautor: benia » 11 mar 2018, 22:13

Mucha pisze:Przypraw akurat mam sporo, ale z nich wszystkich najczęściej używam przyprawy do złotego kurczaka z knorr, daje fajny smak potrawie i jest taka uniwersalna - przynajmniej dla mnie :). U nas w domu często piecze się kurczaka, czy też przygotowuje inne dania z kury.

a dodajesz go do marynowania czy do panierki ?? Czy po prostu sypiesz i zapiekasz??
Awatar użytkownika
benia

Postautor: Liwia123 » 16 mar 2018, 12:56

Dużo ziół! Uwielbiam je i pasują do praktycznie każdej potrawy. nadają aromat :D
Awatar użytkownika
Liwia123

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Przepisy kulinarne i gotowanie