Co gotujecie, żeby nie zamęczyć się dietą?

Smaczne potrawy na każdą okazję.

Co gotujecie, żeby nie zamęczyć się dietą?

Postautor: graminis13 » 11 kwie 2018, 12:43

Idzie lato. Siłownia, kurczak i ryż... ale... Ileż można.
Proszę podrzućcie jakieś ciekawe przepisy na dania smaczne, pełnowartościowe i zróżnicowane.
Dzięki
graminis13

Re: Co gotujecie, żeby nie zamęczyć się dietą?

Postautor: tami76 » 18 kwie 2018, 21:08

Ja bardzo lubię przyrządzać sałatki – różnego rodzaju, jedne lżejsze bardziej na bazie warzyw, inne odrobinę bardziej treściwe – np. makaronowe lub ryżowe. Jedno jest niezmienne, zawsze przygotowuję dip z jogurtu naturalnego od ROTR, bo jest najpyszniejszy! Można taki ich jogurt kupić np. online na sklep.rotr.pl/jogurt.
tami76

Postautor: kuku77 » 19 kwie 2018, 10:43

Szczerze powiedziawszy to najczęściej zamawiam jedzenie z Margaret z Wrocławia, bo ja osobiście nie mam czasu gotować w domu, i Tobie też polecam czasami coś zamówić. Zawsze jakaś odskocznia i jest czas na wykonanie czegoś innego.
kuku77

Postautor: poloep » 26 kwie 2018, 19:48

Na szczęście ostatnio nie gotuje, ponieważ zamawiam sobie catering dietetyczny warszawski dzień, dzięki któremu jadam codziennie pięć zdrowych posiłków i nie martwię się o swoją dietę.
poloep

Postautor: benia » 27 maja 2018, 10:19

Wystarczy w sumie zmieniać posiłki, wymyślać nowe rzeczy ale przede wszystkim dobrze przyprawiać ;) Bo wg mnie najlepsze co może wyjść, to dobrze przyprawione potrawy. Ja używam serii mono od knorra, wg mnie są najlepsze.
Awatar użytkownika
benia

Postautor: sun » 28 maja 2018, 9:38

Dokładnie tak, ja na diecie stosuję znacznie więcej ziół i przypraw, skoro jedzenie jest chude, bez cukru i tłuszczy, to niech chociaż jest pełne aromatu. Mono przyprawy od knorra są super, bo już szczypta wystarczy, zeby danie podrasować.
sun

Postautor: Mish » 04 cze 2018, 8:54

To podobnie jak ja. Tym bardziej, że wiele przypraw ma też właściwości przyspieszające metabolizm czy nawet odchudzające. Weźmy taki cynamon z Wietnamu - aromatyczny i robi dla nas wiele dobrego. :)
Mish

Postautor: gorzka » 07 cze 2018, 8:18

Ja w sumie jadam teraz zróżnicowane posiłki, ponieważ zamawiam sobie catering dietetyczny warszawski dzień i codziennie dostaję coś innego do jedzenia. Potrawy mi się nie nudzą, a wszystko mi smakuje.
gorzka

Postautor: sanqi » 07 cze 2018, 8:30

Mam piec konwekcyjno-parowy, więc robię dużo mięs pieczonych, ciast, pizze z dobrej mąki. Uwielbiam piec. Kupiłam piec tu: gastrro.pl/urzadzenia-kuchenne/piece/piece-konwekcyjno-parowe.html
sanqi

Postautor: annmors » 07 cze 2018, 11:45

Wypróbuj krewetki! Ja osobiście bardzo lubię, a odpowiednio przyrządzone mogą być fajnym posiłkiem, chociaż ja zazwyczaj zamawiam z hurryupshrimp.pl i tam jest takie pyszne jedzenie!
annmors

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Przepisy kulinarne i gotowanie