posilek szybki

Smaczne potrawy na każdą okazję.

posilek szybki

Postautor: kapralek2123 » 29 kwie 2018, 18:38

youtube.com/watch?v=fZTTtXVp7kg&feature=youtu.be natchnelem sie na to na youtubie, swietny posilek warty poswiecenia czasu. Naprawde polecam bo z tego co widzęto tanio go zrobicie i się najecie
kapralek2123

Re: posilek szybki

Postautor: Albinos » 30 kwie 2018, 13:47

Najszybszy posiłek uwierz mi to ten na zamówienie. Ja taki mam. Często zamawiamy w pracy z Margaret z Wrocłąwia. Zawsze jest pyszny- smakuje ogólnie mega. No i kosztowo jest tez okej.
Albinos

Postautor: benia » 30 kwie 2018, 20:37

Wg mnie najszybszy przepis, do posypać kurczaka złotym kurczakiem od knorra i do piekarnika a w międzyczasie zalać kuskus gorącą wodą i jakąś sałatę w międzyczasie zrobić ;)
Awatar użytkownika
benia

Postautor: geenia » 07 maja 2018, 13:32

wystarczy ugotować jakąś kaszę i warzywa i zrobić sałatkę. Dla mnie to najszybszy sposób na obiad. Tak samo spaghetti z kurczakiem
Człowieka nie określają jego wady, ale sposób, w jaki je przezwycięża.
Awatar użytkownika
geenia

Postautor: bozek » 20 maja 2018, 7:06

To prawda że najszybszy ten na zamówienie choć nie zawsze szybko dostarczą. Ja jednak wolę zjeść coś własnego. Szybkie mogą być warzywne omlety które często serwuję.
bozek

Postautor: ideas » 23 maja 2018, 6:58

Na szybkie danie ja zazwyczaj kupuję coś stąd: frykas.koscian.pl/Dania_gotowe.html jest bardzo fajne w smaku i szybko się robi. Bardzo mi odpowiada!
ideas

Postautor: niezapominajka » 24 maja 2018, 10:49

szybko wcale nie musi oznaczać niezdrowo. Najlepiej przygotować sobie wszystko wcześniej, na parę dni :) i wtedy odgrzewacie i macie w kilka sekund!

A co do szybkich posiłków to najszybsza jest jajecznica :p a jak nie to, starte ziemniaki usmażone na oleju kokosowym. Dodać możesz do tego praktycznie wszystko. I to naprawdę jest smaczne! Ja ostatnio jadłam z jajkiem sadzonym + pomidorki koktajklowe. Obiad w mniej niż 10 minut!
SKUTECZNY zabieg na nadmierne owłosienie: http://www.kociewiak.pl/wiadomosci/10300,vectus-depilacja-laserowa-w-gdyni Sprawdź!
Awatar użytkownika
niezapominajka

Postautor: benia » 27 maja 2018, 10:24

Ale odgrzewane też nie zawsze jest dobre ;)
Nie ukrywam, ze nie raz mi się zdarzyło, że zupa np skisła....
Więc trzeba było coś wymyślec...
Ale np też naleśniki są całkiem szybkie...
Awatar użytkownika
benia

Postautor: fable » 16 paź 2018, 16:42

Świetnym i bardzo szybkim daniem są naleśniki, szczególnie, jeśli mamy patelnię do naleśników. Sporo ich jest na naczynia.olkusz.pl/patelnie-do-nalesnikow i na olx.pl
fable

Postautor: Michalina.ru » 17 paź 2018, 10:12

Jest dużo dań, któe można szybko przygotować np wieczorem na następny dzień do pracy. Sama zazwyczaj przygotowuję cos na szybko, bo nie lubie gotowych dań obiadowych ze sklepów... jakoś mi nie podchodzą. Moje szybkie dania to zazwyczaj coś z ryżem, albo makaronem. Jakiś gotowy sos w słoiku i smażony kurczak (kurczaka robi się najszybciej). Ewentualnie czasem jakieś warzywa dorzucę np paprykę jesli robię kurczaka w sosie słodko-kwaśnym albo po meksykańsku.
Życie bez radości jest jak długa podróż bez gospody.
Demokryt
Awatar użytkownika
Michalina.ru

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Przepisy kulinarne i gotowanie