Pomoc w kuchni i sugestie

Smaczne potrawy na każdą okazję.

Pomoc w kuchni i sugestie

Postautor: MiśKoala » 07 lut 2019, 19:46

Hej,
Mam taką nietypową prośbę, ale może najpierw nakreślę temat.
Otóż od pewnego czasu postanowiłem się rozwijać w różnych dziedzinach, ostatnio próbowałem tworzenia aplikacji. Najpierw chciałem zrobić coś dla siebie (taki prosty timer z już wpisanymi czasami, żeby sprawniej w kuchni szło, bo inaczej 20 razy wpisuję w google „ile czasu gotować...”, albo najpierw wrzucę makaron do wody, opakowanie wyrzucę i potem „hmm, to ile minut było na opakowaniu?” Nie wiem czy też tak macie czy nie ;) ).
Jednak do rzeczy, pomyślałem, a co mi tam może innym też się takie coś przyda i będzie mi miło, że komuś pomogłem. I tutaj taka moja prośba, bo chciałbym to jakoś rozwinąć (nawet się wkręciłem), tylko nie mam kogo spytać o jakąś ocenę i zdanie na ten temat. Patrzę więc na to tylko z mojej perspektywy, a gdzie indziej zapytać jak nie na jakimś forum związanym z kulinariami.
Zaakceptuje oczywiście każde słowa krytyki i będzie mi miło, że w ogóle ktoś się zainteresował.

Nie namawiam, ale jeśli ktoś chciałby sprawdzić i coś napisać, to aplikacja jest darmowa.
Tutaj jest link do google play: play.google.com/store/apps/details?id=com.kagrafi2.Timer_new
MiśKoala

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Przepisy kulinarne i gotowanie