Dobra książka jaką czytacie ?

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Dobra książka jaką czytacie ?

Postautor: nowik09 » 08 wrz 2015, 20:58

Jaką książkę aktualnie czytacie ?
Ja Polecam połączenie thrillera psychologicznego i horroru Dariusza Pawłowskiego "Czarna samica kruka". Seryjni mordercy, praca policji, studium dojrzewania, portrety psychologiczne zabójcy i wiele innych motywów wspaniale opisanych.
nowik09

Re: Dobra książka jaką czytacie ?

Postautor: totrunia » 21 wrz 2015, 9:43

Jeżeli lubisz czytać wątki historyczne połączone z intrygą to warto przeczytać "Królowie przeklęci. Tom 2". To niezwykle wciągająca powieść. W drugim tomie znajdziemy dwie powieści:Prawo mężczyzn i Wilczyca z Francji. Pierwsza z nich opisuje dojście do władzy Filipa V Wysokiego. Druga skupia się na królowej Izabeli, żonie angielskiego króla Edwarda II.Fakty historyczne nie są nudnie opisane, nie ma tam suchych, nieciekawych faktów, ale wciągająca historia. Fikcja przeplatana z historią daje nam poczucie tego, jakby to na prawdę się działo.
. Drugi tom Królów przeklętych jest na takim samym, wysokim poziomie, co jej poprzedniczka. Więcej na temat tej niezwykle ciekawej powieści jak i również można wydać swoją recenzję znajdziemy http://www.empik.com/krolowie-przekleci-tom-2-druon-maurice,p1110087457,ksiazka-p
totrunia

Postautor: benia » 22 wrz 2015, 10:13

Ja ostatnio zaczytałam się w Achaji ;) teraz poluję na 2 i 3 tom
Awatar użytkownika
benia

Postautor: ktosia » 28 wrz 2015, 14:59

"Jedz, módl się, kochaj" Elizabeth Gilbert, polecam przeczytać książkę zanim sięgniecie po film do kupienia za grosze w matrasie. Po przeczytaniu książki film się lepiej ogląda. ;)
Awatar użytkownika
ktosia

Postautor: zagubiona » 09 paź 2015, 11:18

Właśnie zaczęłam czytać Dziennik o-błędnik bardzo fajna książka. Opowiada o rozmyślaniach bohaterki na temat życia zmuszając do zadumy, ale również z dużą doza humoru, który wywołuje uśmiech na ustach. Dobra pozycja na coraz dłuższe wieczory.
zagubiona

Postautor: benia » 22 paź 2015, 11:57

Trylogia Apokalipsy Z ;) rewelacyjna
Awatar użytkownika
benia

Postautor: igłeczka » 23 paź 2015, 8:28

uwielbiam kryminały, zwłaszcza tych angielskie i szkockich autorów jak Agata Christie czy Arthur Conan Doyle. Aktualnie przerzucam się na ebooki i sporo kupuje ich na stronie księgarni internetowej https://www.inbook.pl/ dobre ceny i duży wybór książek o każdej tematyce :)
igłeczka

Postautor: ulcia_12 » 23 paź 2015, 17:10

Dla mnie najlepsze są związane z historią. Teraz czytam Helen Rappaport- "Cztery siostry. Utracony świat ostatnich księżniczek z rodu Romanowów". Dzięki niej dowiaduję się jak wyglądało życie rodu Romanowów, ale nie to polityczne, o którym uczymy się na lekcjach historii ale życie dworskie, codzienne, co przybliża nam kulturę tego kraju.
ulcia_12

Postautor: Magda77 » 20 gru 2015, 20:59

Weronika postanawia umrzeć, polecam gorąco!
Magda77

Postautor: Trojenka » 27 gru 2015, 21:44

Dziś kupiłam "biblia Umarłych", zapowiada się rewelacyjnie :)
Trojenka

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać