Czy warto wstrzykiwać botox?

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Czy warto wstrzykiwać botox?

Postautor: Paulina » 10 sty 2013, 14:10

Zastanawiałam się ostatnio nad fenomenem botoxu. Znane i nieznane kobiety, zwykle w wieku 40+ wstrzykują sobie botox tu i ówdzie, żeby wygładzić sobie zmarszczki. Czy to jest w ogóle zdrowe? Czytałam trochę opinii o botoxie, ale nie udało mi się wyciągnąć odpowiednich wniosków.
Sama, przynajmniej na razie nie planuję wstrzykiwać sobie niczego, bo nie narzekam na zmarszczki, poza tym trochę mi jeszcze brakuje do czterdziestki, ale zawsze dobrze być dobrze poinformowaną... ;)
Paulina

Re: Czy warto wstrzykiwać botox?

Postautor: ktosia » 19 lut 2013, 8:53

Warto jeśli poprawi to samopoczucie, przecież to podstawa, są kobiety dla których wygląd to podstawa, dlaczego mają nie poprawiać sobie urody?
Zresztą wstrzykiwanie botoxu wykorzystuje się do celów leczniczych. W UK to nawet zabieg refundowany ;)
http://www.abcmigrena.pl/pytania-i-odpowiedzi
Awatar użytkownika
ktosia

Wstrzykiwanie botoxu

Postautor: Marta » 21 mar 2013, 10:37

Nie widzę w tym nic złego - pod warunkiem, że się nie przesadzi. Fajnie, gdy można wygładzić sobie zmarszczki i twarz staje się trochę młodsza. Jednak gdy ktoś zaszaleje i napompuje sobie twarz, a potem wygląda jak Ewa Minge czy Iwona Węgrowska, na pewno nie jest dobrym rozwiązaniem. Twarz staje się sztuczna, nadęta jak balon, a poza tym człowiek zupełnie traci mimikę i nie wiadomo czy się uśmiecha czy smuci.
Marta

Postautor: Kirsten » 21 mar 2013, 14:49

No nie wiem, czy ja się zdecyduję. Choć oczywiście, jesi ktoś ma chęci i odwagę, to dlaczego nie.
Kirsten

Postautor: refreshka » 09 kwie 2013, 10:56

z tego co czytała na takim serwisie o zdrowiu to ten cały botox i tak daje tylko efekt tymczasowy, potem trzeba powtarzać zabiegi, więc nie wiem czy jest sens dać się nakłuwać dla urody
refreshka

Postautor: melpomene » 17 cze 2013, 9:27

Ja bym nie ryzykowała z botoxem. A co do zmarszczek - jak się zdrowo odżywia, prowadzi aktywny tryb życia, nie pali i nie pije za dużo to raczej nie grozi ich nagła inwazja. Więc najważniejsze to dbać o siebie moim zdaniem. :))
melpomene

Postautor: agusiek » 05 sie 2013, 14:09

JA mogę polecić klinikę w warszawie beautymed Dr mirackiego.
Od dłuższego czasu wykonuję zabiegi tam w tym botox na kurze łapki i
jestem bardzo zadowolona z fachowości i profesjonalnego podejścia do
pacjenta
beautymed.com.pl
agusiek

Postautor: Pysia44 » 02 gru 2013, 10:30

Długo się zastanawiałam czy zrobić sobie botox. W końcu zdecydowałam się wypełnić zmarszczki na czole. Musze przyznać, że jestem bardzo zadowolona :) Ale to dlatego, że wybrałam odpowiedniego lekarza. Na konsultacjach byłam u 3 specjalistów. Ostatecznie poszłam do dr Noszczyk, przyjmuje w Melitusie. Powiedziała mi jakie są za i przeciw botoxu, wysłuchała moich wątpliwości, nie naciskała tak jak inni. Ostatecznie zdecydowałam się na zabieg. Wyszedł bardzo naturalnie,nie mam efektu maski :) Zresztą kogo nie zapytam, jest bardzo zadowolony z zabiegów dr Noszczyk.
Pysia44

Postautor: olczatka » 02 gru 2013, 10:59

Tak jak piszą poprzednicy, każdy może sobie zrobić wstrzyknąć by sie lepiej poczuć. Wszystko jednak musi mieć swoje granice, by nie wyglądać jak z horroru. Botox także uzależnia, nie oszukujmy się, są tacy, który nie mogą bez niego życ. Więc we wszystkim trzeba miec umiar.
olczatka

Postautor: refreshka » 18 sty 2014, 13:11

Jakie sa tego skutki uboczne to sie dowiemy dopiero za parę lat. Myślę że nie warto ryzykować
refreshka

Następna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie