Przygotowania wielkanocne

Smaczne potrawy na każdą okazję.

Przygotowania wielkanocne

Postautor: DariaMaracz » 29 mar 2017, 9:26

Jak wielkanocne przygotowania? działacie już coś czy jednak zapas czasu spory? ja niby czasu mam mnóstwo a potem wszystko na wariata robię i dwa dni z kuchni nie wychodzę więc w tym roku postanowiłam dać sobie szansę na lepsze rozłożenie przygotowań i co mogłam to kupiłam i pomroziłam (jak biała kiełbaska do żurku), a na dniach wezmę się też chyba za gotowanie paru rzeczy i sobie pomrożę bo potem padam z nóg zawsze zamiast odpoczywać
DariaMaracz

Re: Przygotowania wielkanocne

Postautor: Ilonnkkaa » 24 kwie 2017, 12:54

Dokładnie z takiego powodu o którym piszesz ja wielkanocne przygotowania odpuszczam sobie całkowicie i stawiam na odpoczynek, zarezerwowaliśmy sobie już pakiet wielkanocny dawno w hotel-lubicz .pl/wielkanoc_w_hotelu_lubicz więc pojedziemy na gotowe i zamiast stać przy garach i sprzątać tylko pocieszę się faktycznie czasem z rodziną czy poodpoczywam w spa i myślę, że wszystkim nam to wyjdzie na dobre, a dzieciaki wyjazdu też się już nie mogą doczekać
Ilonnkkaa

Postautor: anitalesz » 24 sty 2018, 13:19

A ja się zastanawiam, czy nie zamówić cateringu na Wielkanoc, bo trochę nie mam czasu na gotowanie. Myślałam w ogóle czy nie zamówić wtedy catreingu z Margaret, bo tam zawsze zamawiamy jedzenie z pracy, ktoś zamawiał coś stamtad na uroczystosći ?
anitalesz

Postautor: ineczka22 » 09 lut 2018, 21:22

A ja to bym najchętniej zamówiła moje ulubione jedzenie z Hurry Up Shrimp z Krakowa i zrobiła troszkę inne święta takie oryginalne, przynajmniej jeśli chodzi o główne dania.
ineczka22

Postautor: Darias » 27 lut 2018, 0:10

Dla mnie wtedy liczą sie jajka, sałatka warzywna, ryba w galarecie, śledziki z cebulką w oleju i rzeżucha!
Darias

Postautor: ganna » 15 kwie 2018, 3:22

Ooo rzeżucha! Czemu ja ją robię tylko w tym okresie? Przecież rośnie cały rok!

Ostatnio przesunięty w górę 15 kwie 2018, 3:22 przez: Anonymous.
ganna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Przepisy kulinarne i gotowanie