Ślub-dekoracje z kwiatów sztucznych

Ciuchy, buty i tym podobne

Re: Ślub-dekoracje z kwiatów sztucznych

Postautor: Dagmara91 » 23 lip 2017, 19:26

W przypadku dekoracji dobrze jest skorzystać z pomocy doświadczonej osoby, dzięki której całość będzie prezentować się doskonale. Taką osobą jest bez wątpienia Pani Ewa Szumińska z dekoratorni Dzika Róża. Wraz z mężem skorzystaliśmy z jej usług i byliśmy zachwyceni! Zarówno sala weselna jak i kościół prezentowały się przepięknie, co widać na naszych zdjęciach pamiątkowych :)
Dagmara91

Postautor: Darias » 09 lut 2018, 2:10

Jednak prawdziwe dla mnie rządzą a w końcu ślub wielkie wydarzenie, wiec warto chyba mieć świeże kwiaty.
Darias

Postautor: Dżoana » 19 lut 2018, 13:45

Nie nie nie! sztuczne kwiaty to tandeta, nawet najlepsze wykonanie nie zastąpi prawdziwych . Niestety , ale w ten jeden dzień nie warto oszczędzać .
:D :D
Awatar użytkownika
Dżoana

Postautor: well » 26 mar 2018, 23:00

To wszystko zależy od potrzeb i w ogóle. Ja ostatnio wybierałąm salę. Wybrałąm Venge w Łodzi. Bardzo spodobała m i się i zarówno pod względem jedzenia jak i wystroju. Mam nadzieje, ze będę tu miała fajne wesele.
well

Postautor: laurkaa17 » 23 kwie 2018, 3:38

Jak siostra za mąż wychodziła to sama o dekoracje dbała miała też sztuczne kwiaty, zamawiałam jej różne elementy z megascena.pl Te sztuczne kwiaty teraz w domu ma także się przydały i nie poszły zmarnowanie

Ostatnio przesunięty w górę 23 kwie 2018, 3:38 przez: Anonymous.
laurkaa17

Poprzednia