ferie zimowe z dziećmi nad morzem

Gdzie pojechać na wczasy w Polsce.

ferie zimowe z dziećmi nad morzem

Postautor: cozmo » 10 sty 2017, 19:44

Witam wszystkich:)
Chciałam zapytać co myślicie o wspólnym wyjeżdzie rodziców z dziećmi na ferie zimowe i czy warto pojechać na ferie zimowe nad morze a nie np. w góry. Powiem o co chodzi - nakręciłam się na ośrodek nad morzem, bo chciałam am pojechać na sylwestra. Niestety się to nie udało. Ale wyczaiłam, że mają świetną ofertę na ferie z dziećmi nad morzem w Primavera w Jastrzębiej Górze (link do wklejenia w Google primaveraspa.pl/cennik-pakiety/zimowe-ferie-nad-morzem )i teraz rozkminiam czy wypada pojechać:D Zapowiada się to nawet lepiej niż sylwester, bo jet dużo fajnych atrakcji i ruchowych i umysłowych zabaw, gier itd. Jak myślicie, takie ferie zimowe nad morzem to fajna sprawa?
cozmo

Re: ferie zimowe z dziećmi nad morzem

Postautor: mesta » 31 paź 2017, 10:09

Nad morzem fajną opcję na wyjazd z dziecmi nasz w Milenie, hotel i spa unitral, dostosowani są do przyjazdów całych rodzin, nam się u nich podobało, wiec moze sobie sprawdź następnym razem co mają ;)
mesta

Postautor: Noway » 01 gru 2017, 8:52

My jednak z dzieciakami jesteśmy zwolennikami gór, więc w kolejne ferie wybierzemy się pewnie do Karpacza do pensjonatu Daglezja. Góry w zimie to świetne rozwiązanie, szczególnie jeśli ktoś lubi sporty zimowe tak jak my. Można tam też odpocząć, a Karpacz to szczególnie miła okolica.
Awatar użytkownika
Noway

Postautor: queenie » 10 gru 2017, 13:10

Jasne, czemu nie. Jeśli ktoś lubi morze to będzie to dobry wybór i tym najlepiej się kierować. Ja jednak wolę góry, w tym roku wybieramy się do Czech. Jeszcze wahamy się czy Bublava czy Liberec, ale pewnie jeszcze przed świętami zarezerwujemy jakąś kwaterę na Bookaparcie.
queenie

Postautor: Look » 18 gru 2017, 11:01

W Polsce podczas ferii jak najbardziej można wypocząć, jednak o tej porze roku nie każdemu tak opcja odpowiada ze względu na dość niskie temperatury - szczególnie gdy chodzi o morze. Według mnie jeśli ktoś naprawdę chce wypocząć i jednocześnie marzy mu się dużo przyjemniejsza pod względem temperatury pogoda, to jak dla mnie dobrym rozwiązaniem jest wybranie się choćby do Hiszpanii, czy do Włoch. Sam mam w planach razem z dziećmi wybrać się do Barcelony i mamy już kupione bilety na pociąg (korzystałem z pomocy firmy EuroPodróże). Musimy jeszcze ogarnąć nocleg w jakimś interesującym miejscu. Może ktoś był w Hiszpanii i coś poradzi? ;)
Trening czyni mistrza!
Awatar użytkownika
Look

Postautor: Darias » 20 gru 2017, 18:45

Fajne miejsce, które bardzo nam się spodobało to pensjonat Cyman cyman.pl w Rowach. Piękna okolica, pensjonat jest 150 m od morza. No i mają cukiernię i lodziarnio-kawiarnię, takie ciastka jakie tam jadłam to po nocach mi się śnią, tak za nimi tęsknię ;):D
Darias

Postautor: vi-vi » 13 sty 2018, 21:32

queenie pisze:Jasne, czemu nie. Jeśli ktoś lubi morze to będzie to dobry wybór i tym najlepiej się kierować. Ja jednak wolę góry, w tym roku wybieramy się do Czech. Jeszcze wahamy się czy Bublava czy Liberec, ale pewnie jeszcze przed świętami zarezerwujemy jakąś kwaterę na Bookaparcie.

Liberec też brzmi fajnie. A jeśli koniecznie morze to ja polecam Władysławowo.
vi-vi

Postautor: rovena » 07 lut 2018, 19:54

queenie pisze:Jasne, czemu nie. Jeśli ktoś lubi morze to będzie to dobry wybór i tym najlepiej się kierować. Ja jednak wolę góry, w tym roku wybieramy się do Czech. Jeszcze wahamy się czy Bublava czy Liberec, ale pewnie jeszcze przed świętami zarezerwujemy jakąś kwaterę na Bookaparcie.

Ja bardzo polecam Bublavę od siebie. :)
rovena