Gdzie w Szczecinie założyć gaz do Subaru, najlepszy gazownik

Samochody, motocykle - temat dla fanów motoryzacji.

Gdzie w Szczecinie założyć gaz do Subaru, najlepszy gazownik

Postautor: pablo » 05 paź 2017, 6:30

Kupiłem właśnie subaru forester 2.5 xt turbo 230 km 2014 i szukam dobrego gazownika, który zna się dobrze na zakładaniu gazu do tego modelu. Najlepiej kogoś kto wie z czym to się je i nie będzie eksperymentował bo tu jest bezpośredni wtrysk paliwa i trzeba naprawde fachowca żeby dobrać gaz i wszystko poprawnie skonfigurować. Czytałem tutaj dużo dobrego o Autkogaz na wernyory i nawet tam już byłem i dostałem ofertę, ale wolę jeszcze porównac z innymi gazownikami w Szczecinie. Przyznam, że mało kto chce się podjąć założenia gazu do subaru bez względu na to czy to jest 2.0 czy 2.5 bo montaż instalacji lpg w tych autach to nie taka łatwa sprawa. Piszcie swoje opinie o innych warsztatach tych , które twierdzą, że mają doświadczenie w instalacjach gazowych do samochodów z bezpośrednim wtryskiem paliwa. Nie chce mieć potem żadnych problemów w moim samochodzie z gazem więc wolę poczekać poczytać i na spokojnie podjąć decyzję.
pablo

Re: Gdzie w Szczecinie założyć gaz do Subaru, najlepszy gazo

Postautor: mariusz_b » 05 paź 2017, 6:38

Z pełną odpowiedzialnością polecam autkogaz na wernyhory. Naprawdę nikt w Szczecinie nie chciał mi się podjąć żeby założyć gaz do mojej Mazda cx-5 2.0 skyactiv. Pan Stanisław w autkogaz wziął auto i za 3 dni wyjechałem już w gazie i jeżdże do dziś. Jeśli szukasz najlepszego gazownika od aut japońskich z bezpośrednim wtryskiem paliwa to od razu jedź tam, daj zaliczkę i zamawiaj isntalację lpg bo oni ściągają gdzieś od jakiejś dużej firmy z Polski, która dedykuje system pod konkretny model samochodu.
mariusz_b

Postautor: kamtas » 05 paź 2017, 15:29

Pablo koniecznie daj znac jak już uda CI się znaleźć kogoś kto ogarnie CI ten gaz w Twoim aucie. Sam szukam dobrego gazownika do hyundaia tucson i liczę, że pomożecie mi takiego tutaj znaleźć.
kamtas

Postautor: huberto » 08 paź 2017, 9:07

Słyszałem tylko o OMAR na ul Boya-Żeleńskiego 7 w Koszalinie, tam kumpel montował w swoim aucie zestaw optima a co do Szczecina sam szukam jakiegoś sprawdzonego warsztatu
huberto

Postautor: autkogaz szczecin » 08 paź 2017, 14:43

huberto - zapraszamy do nas. Na pewno staniemy na wysokości zadania bez względu na to jakie to auto. Autkogaz , wernyhory 17
autkogaz szczecin

Postautor: huberto » 11 paź 2017, 5:16

[quote="autkogaz szczecin"]huberto - zapraszamy do nas. Na pewno staniemy na wysokości zadania bez względu na to jakie to auto. Autkogaz , wernyhory 17[/quote]

ok, :) podoba mi się takie podejście do klienta :)
huberto

Postautor: pablo » 26 paź 2017, 7:19

No to zdecydowałem się w końcu na autkogaz na wernyhory w Szczecinie. Dotarłem dzięki forum do kilku osób, ktróre zakładały tam instalację LPG do swoich subarynek i opinie o tym gazowniku sa naprawde dobre. Mam nadzieję, że moje auto także zostanie odpowiednio dobrze potraktowane i będę móg osobiście napisać pozytywny komentarz dla tego warsztatu. Trzymajcie kciuki żeby wszystko się udało.
pablo

Postautor: meter » 16 lis 2017, 10:49

Mam co prawda do Szczecina spory kawałek drogi ale też byłbym zainteresowany montażem optimy, czytałem trochę na ich temat i użytkownicy je bardzo chwalą
meter

Postautor: Tamar » 02 mar 2019, 10:22

Z Autkogaz z Wernyhory w Szczecinie mam do czynienia już od kilku ładnych lat. Trzeci samochód mi już zagazowali, robią przeglądy instalacji LPG i zawsze jestem zadowolony z ich obsługi. Jak ktoś szuka dobrego gazownika, to tylko Autkogaz w Szczecinie.
Tamar

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co trzeba wiedzieć o samochodach