Jaki prezent dla przyszłego męża?

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Jaki prezent dla przyszłego męża?

Postautor: Novy » 08 paź 2017, 15:39

grecia pisze:ostatnio przeglądając ich ofertę znalazłam takiego toola który wygląda jak nożyczki, co prawda ma kilka narzędzi, ale fajnie wygląda. A jak jakość stali wytrzymała ?

Pokażesz go?
grecia pisze:tutaj masz wybór, może coś Cię zainteresuje [...]

Ja polecam takie tarcze militaria.pl/tm/tarcze_strzeleckie_sportowe_-_50_szt_p1119.xml 50szt za 5zł ;)
grecia pisze:i jest godny kupienia ?

Pewnie że tak. Jeżeli dobrze kojarzę to one są bardzo proste w demontażu i czyszczeniu i wykorzystują je na polach paintballowych więc jest to dobry sprzęt, a w militariach z tego co widzę cena faktycznie nie odstrasza
Novy

Postautor: kipper » 09 paź 2017, 21:28

Novy pisze: Pokażesz go?

militaria.pl/true_utility/microtool_true_utility_scixors_tu238_13307_sp_p61880.xml mowa o czymś takim ??

Novy pisze:Ja polecam takie tarcze militaria.pl/tm/tarcze_strzeleckie_sportowe_-_50_szt_p1119.xml 50szt za 5zł ;)

Ale to przydałby się do nich jakiś stojak albo cos co by trzymało te tarcze :P Bo one same z siebie są z tektury wiec beda uciekac :P

Novy pisze:Pewnie że tak. Jeżeli dobrze kojarzę to one są bardzo proste w demontażu i czyszczeniu i wykorzystują je na polach paintballowych więc jest to dobry sprzęt, a w militariach z tego co widzę cena faktycznie nie odstrasza

W ogole na militariach mają fajne i przestępne ceny. Mam nadzieje, że zaraz wjadą zimowe promocję :D
kipper

Postautor: grecia » 13 paź 2017, 18:54

kipper pisze:militaria.pl/true_utility/microtool_true_utility_scixors_tu238_13307_sp_p61880.xml mowa o czymś takim ??

z tego co widzę to jedynie jaka jest tutaj funkcja to tylko nożyczki :p

kipper pisze:Ale to przydałby się do nich jakiś stojak albo cos co by trzymało te tarcze :P Bo one same z siebie są z tektury wiec beda uciekac :P

a to zawsze można jakoś do drzewa przymocować czy coś

kipper pisze:W ogole na militariach mają fajne i przestępne ceny. Mam nadzieje, że zaraz wjadą zimowe promocję :D

też z chęcią czekam bo nowa kurtka by się przydała no i jakaś odzież merino
grecia

Postautor: zodiak » 16 paź 2017, 5:56

grecia pisze:
kipper pisze:militaria.pl/true_utility/microtool_true_utility_scixors_tu238_13307_sp_p61880.xml mowa o czymś takim ??

z tego co widzę to jedynie jaka jest tutaj funkcja to tylko nożyczki :p

ciekawe czy to jest chociaż jakoś super ostre i nadaje się do rozcinania wszystkiego. W przeciwnym razie nie widzę sensu zastosowania takiego toola
grecia pisze:
kipper pisze:Ale to przydałby się do nich jakiś stojak albo cos co by trzymało te tarcze :P Bo one same z siebie są z tektury wiec beda uciekac :P

a to zawsze można jakoś do drzewa przymocować czy coś

militaria.pl/umarex/kulochwyt_umarex_trap_shot_target_3_2143_p86805.xml a to nie lepiej taki kulochwyt?
grecia pisze:
kipper pisze:W ogole na militariach mają fajne i przestępne ceny. Mam nadzieje, że zaraz wjadą zimowe promocję :D

też z chęcią czekam bo nowa kurtka by się przydała no i jakaś odzież merino

a na co konkretnie z merino polujesz?
zodiak

Postautor: wiolka5z » 06 lis 2017, 22:11

Myślę, że zegarek to bardzo fajna opcja na prezent dla faceta :) Ja zamawiam zegarki zawsze na e-zegarki.pl :)
wiolka5z

Postautor: lexia » 11 lis 2017, 23:34

Wisterie pisze:
agi pisze:Ja zdecydowałam się na kupno okularów VR. Przeszukałam kilka stron, ostatecznie w Teletorium znalazłam interesujący mnie model. A kupiłam, bo mój chłopak uwielbia nowinki technologiczne, uwielbia gadżety i taki prezent bardzo mu się spodobał, z czego jestem zadowolona.

A który model kupiłaś? Bo w sumie to też zastanawiam się nad kupnem takich.

Ja mam te: teletorium.pl/okulary-3d-forever-vrb-200-z-sluchawkami/65938/
lexia

Postautor: Darias » 16 sty 2018, 21:48

Ja kupiłam swojemu mężowi zupełnie nietypowy zegarek, bo ręcznie robiony zegarek z drewna Wood-Watch. Bardzo nietypowy design, więc zdecydowanie przyciąga to uwagę. Do tego każdy egzemplarz jest wyjątkowy bo usłojenie drewna, jego barwa czy struktura na każdym kawałku jest inna. Zegarek jest jak wspomniałam ręcznie wykonany, polerowany, lekki a do tego ma dobry mechanizm Citizen MIYOTA OS10, zasilany bateryjne kwarc. Wybraliśmy model Forest Zebrawood Blue z drewna sandałowego, sprawdźcie sobie, po prostu piękny :)
Darias

Postautor: elli » 17 sty 2018, 0:11

Jako ze moj maz jest koneserem wina to kupilam mu na homedome.pl stojak wlasnie na wino ;D I jest bardzo zadowolony
elli

Postautor: bizneska » 17 sty 2018, 11:43

Ja to swojemu mężowi kupiłam aparat do mierzenia ciśnienia, z haxe.pl tam bardzo fajne mają takie co nawet artymie wykywają. Mój mąż bardzo się cieszy, że dbam o jego zdrowie.
bizneska

Postautor: paprota777 » 17 sty 2018, 14:26

A to jakiś prezent co wręczasz na ślubie czy jak? Jakie ma znaczenie, że to przyszły mąż? Powiem szczerze, skup się teraz na weselu, na jego organizacji, to ważne jest. Ja swoje mialam super zorganizowane, robiłam w Venge w Łodzi i to był najlepszy możliwy wybór.
paprota777

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać