Wyjazd z dziećmi na weekend

Gdzie mieszkać na wyjeździe.

Re: Wyjazd z dziećmi na weekend

Postautor: Kasiaa6 » 02 lis 2017, 22:22

Jeśli na wakacje z dziećmi, to my tylko do hotelu Grand Lubicz w Ustce, naprawdę :D Najlepszy jak dla nas, po prostu już mamy do niego pełne zaufanie i z tego wynika to że tak lubimy tam jeździć. I pewnie jeszcze nieraz pojedziemy A i na wakacje z dziećmi jest przystosowany super, są specjalne pakiety rodzinne tańsze, także rewelacja wam powiem :D
Kasiaa6

Postautor: lexia » 12 lis 2017, 1:44

Dorota pisze:My lubimy jeździć do Białki Tatrzańskiej, rezerwujemy sobie kwaterę na Bookaparcie i odwiedzamy często termy :)

Ja też często odwiedzam Białkę Tatrzańską ;)
lexia

Postautor: queenie » 10 gru 2017, 12:46

Ja w zeszły weekend byłam we Wrocławiu. W sumie pojechaliśmy głównie na jarmark bożonarodzeniowy, udało się nam zarezerwować fajny nocleg na Bookaparcie blisko Rynku i trochę też udało się nam zwiedzić. A jarmark naprawdę świetny!
queenie

Postautor: vi-vi » 13 sty 2018, 23:19

queenie pisze:Ja w zeszły weekend byłam we Wrocławiu. W sumie pojechaliśmy głównie na jarmark bożonarodzeniowy, udało się nam zarezerwować fajny nocleg na Bookaparcie blisko Rynku i trochę też udało się nam zwiedzić. A jarmark naprawdę świetny!

Wrocław to świetny pomysł :P
vi-vi

Postautor: tatiana » 04 lut 2018, 18:49

Jeśli dzieciaki lubią narty i szaleństwo na śniegu, to mam sprawdzoną miejscówkę w Krynicy Zdrój, Halna Residence. Wygodne apartamenty, mają przechowalnię sprzętu, a na stok jest bardzo blisko. Malownicza okolica, a dojazd dobry nawet pociągiem
tatiana

Postautor: rovena » 22 mar 2018, 8:02

vi-vi pisze:
queenie pisze:Ja w zeszły weekend byłam we Wrocławiu. W sumie pojechaliśmy głównie na jarmark bożonarodzeniowy, udało się nam zarezerwować fajny nocleg na Bookaparcie blisko Rynku i trochę też udało się nam zwiedzić. A jarmark naprawdę świetny!

Wrocław to świetny pomysł :P

Też tak uważam. Od siebie dorzuciłabym też Poznań może.
rovena

Postautor: Majka7 » 24 kwie 2018, 0:12

Spędziliśmy kiedys z cała rodzinką bardzo fajny weekend w kudowie zdroju w hotelu verde montana. Było naprawde bardzo fajnie. luskaliśmy sie w hotelowym basenie i trochę zwiedzaliśmy okolice.
Majka7

Postautor: evril » 30 kwie 2018, 6:52

[quote="queenie"]Ja w zeszły weekend byłam we Wrocławiu. W sumie pojechaliśmy głównie na jarmark bożonarodzeniowy, udało się nam zarezerwować fajny nocleg na Bookaparcie blisko Rynku i trochę też udało się nam zwiedzić. A jarmark naprawdę świetny![/quote]
Bookapart ma tam sporo fajnych kwater. A jeśli chodzi o miejscowości to może Kazimierz Dolny albo Sandomierz?
evril

Postautor: gretha » 06 lip 2018, 16:51

[quote="evril"]
Bookapart ma tam sporo fajnych kwater. A jeśli chodzi o miejscowości to może Kazimierz Dolny albo Sandomierz?[/quote]
Też proponowałabym Kazimierz. Albo Gródek nad Dunajcem :)
gretha

Postautor: Gertuda » 24 lip 2018, 18:59

Bardzo fajny weekend z dziećmi można spędzić też w kudowie zdroju. My byliśmy tam kiedyś w hotelu verde montana, gdzie spędziliśmy fajnie czas. W hotelu maja dużo atrakcji dla dzieci.
Gertuda

PoprzedniaNastępna