Najlepszy serwis samochodowy

Samochody, motocykle - temat dla fanów motoryzacji.

Re: Najlepszy serwis samochodowy

Postautor: marek23 » 25 wrz 2017, 17:43

moim zdaniem najlepsze serwis ma Euromaster, od kilku lat się go trzymam zgłaszam się na przeglądy regularnie, panowie wszystko mi sprawdzają i naprawiają wszystkie usterki, a auto nigdy mnie nie zawiodło zawsze jest sprawne nawet jak na dworze silny mróz.
marek23

Postautor: grzegor » 13 paź 2017, 22:21

Najlepsze i sprawdzone warsztaty samochodowe zajmujące się instalacją i przeglądami instalacji lpg znajdują się na stronie optimagas.com, jest tam bardzo praktyczna wyszukiwarka warsztatów i wiele przydatnych informacji na temat instalacji
grzegor

Postautor: Coolka » 31 paź 2017, 20:54

Jak dla mnie najpewniejsze sa warsztaty autoryzowane. Teraz ceny sa praktycznie takie same jak w prywatnych warsztatach, a czasem nawet konkurencyjne. Teraz np w ASO Forda przegląd kosztuje 279zł.
Coolka

Postautor: Killaaa » 18 lis 2017, 15:43

A co myślicie o serwisie samochodowym firmy ToyotaBank? Jestem pod wrażeniem szerokiej oferty, jaką dysponują i faktem, że jest możliwość serwisowania na raty
Killaaa

Postautor: Lolek » 21 lis 2017, 9:26

W Nowogardzie lubię L-Service, właśnie niedawno wymieniłem u nich opony. Zawsze wszystko zrobią porządnie, ekipa solidna, nie ściągają z człowieka za dużo złotówek. Plus za mobilny serwis opon, kiedyś korzystałem.
Lolek

Postautor: ringorango » 22 lis 2017, 10:46

Za każdym razem, gdy coś szwankuje w moim Focusie to wybieram się do PMIX Moto Punkt pmix.pl . Z ich strony mogę liczyć na fachową obsługę techniczną, ale również sklep z częściami zamiennymi. Zawsze, gdy coś nawalało to mieli na stanie zaopatrzenie, które byłem w stanie zakupić i natychmiast zostało montowane. W szczególności jestem im wdzięczny za naprawy z zakresu mechaniki samochodowej.
ringorango

Postautor: Kika » 10 lut 2018, 21:03

Nie wiem czemu jeśli masz Focusa to nie jeździsz do ASO Forda? Przecież jeśli chodzi o znajomość auta to w serwisach ASO najlepiej znają daną markę. Poza tym ceny są niekiedy niższe niż w zwykłych warsztatach. Teraz mają świętne promocje na akcesoria zimowe. Sama kupiłam matę antypoślizgową do bagażnika i uchwyt na narty.
Kika

Postautor: Darias » 25 lut 2018, 22:56

Ostatnio byłam jakiś czas w Krakowie i trafił mi się problem z silnikiem, skorzystałam z tamtejszego serwisu Auto-Szlif przy ulicy Makuszyńskiego i jestem dobrego zdania o nich. Bardzo szybko załatwili sprawę a jednocześnie nie policzyli sobie ceny z kosmosu.
Darias

Postautor: MateuszPawlak » 28 kwie 2018, 9:00

A opony gdzie w Krakowie najlepiej wymienić? Bo ja póki co w chemiczna-hurtownia kupiłem sobie środek do pielęgnacji opon i zrobiłem porządek z tymi letnimi co w garażu na swoją kolej czekają, ale trzeba się powoli na wymianę chyba umówić, bo potem przez kolejki nie będzie się można przebić
MateuszPawlak

Postautor: emik » 24 lip 2018, 9:56

ASO to najlepszy wybór, z moim focusem jeżdżę tylko do nich, jakoś wydają mi się najpewniejsi, ni ema zaskoczenia przy płacenu, poprzedni mechanik już nie raz naciął mnie bez potrzeby na dużo wysższe koszty, często też są promki, aktualnie tanio można przejrzeć auto przed wyjazdm
emik

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Co trzeba wiedzieć o samochodach