Jaka reklama lepsza?

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Jaka reklama lepsza?

Postautor: whiterose12 » 15 lut 2017, 9:07

reklama w social media plus konkursy, w którym do wygrania byłyby gadżety z logo firmy
np. z szyjemyreklamowe.pl
Dzięki temu firma będzie się pozytywnie kojarzyła, a i zasięgi duże ;)
whiterose12

Postautor: haryy » 01 kwie 2017, 8:40

Wstępny projekt stojaków reklamowych możesz zlecić u producenta oficyna97.pl. Zlecałem im wykonanie opakowań premium dla nowej marki kosmetycznej i przyznam, że w punkt pomysł. Już pierwszy prototyp został zaakceptowany, a to się jednak rzadko zdarza. Na początku zamów sobie w małych seriach. Realizują wszystkie zamówienia terminowo, żadnych problemów technicznych, no i jednak masz wsparcie faktycznych konstruktorów.
haryy

Postautor: jolaska » 19 maja 2017, 10:06

Moim zdaniem są lepsze formy reklamy w internecie niż np konkursy w social media, tym bardziej, że trzeba z nimi uważać ;) Dlatego też ja wolę korzystać z firm takich jak Stretegon aby to oni zajmowali się reklamą mojej firmy, czasami osoby niedoświadczone mogą sobie więcej krzywdy zrobić ;)
jolaska

Postautor: slawek81 » 07 cze 2017, 17:55

Mój biznes udało mi się całkiem nieźle wypromować wydając swój własny poradnik. Niektórzy piszą bloga,
ja wolałem zainwestować i wydać poradnik w wersji papierowej i online. Wszystkim zajął się wydawca.
Tu polecam druk na życzenie. Jeżeli ktoś nie wie co to jest to polecam poczytać:
sowadruk.pl/index.php/services/druk-na-zyczenie/druk-na-zyczenie-z-sowa
Taka opcja pozwala na wydruk mniejszych nakładów. Firmy tego typu zajmuja się też często dystrybucją.
slawek81

Postautor: RainbowDash » 07 wrz 2017, 18:58

Wg mnie pozycjonowanie , stworzenie strony internetowej oraz sklepu ( zależy jeszcze jaka to jest branża ) . W moim przypadku akurat reklamuje swój gabinet kosmetyczny i dzięki agencji interaktywnej , której powierzyłam to zadanie świetnie sobie z tym poradziła . A firma , której zleciłam stworzenie mojej strony internetowej nazywa się Proformat ;) Ma bardzo bogate doświadczenie , na swoim koncie ma ponad 300 stron zrobionych , które nie tylko super wyglądają , ale też i zarabiają . Poza tym wszystkie strony przez nich tworzone są responsywne czyli działają na wszystkich urządzeniach mobilnych ;)
RainbowDash

Postautor: ringorango » 26 lis 2017, 20:39

Wszystko jest uzależnione od tego, jaki typ biznesu zamierzasz prowadzić. Gdy otworzyłem restaurację w mieście to postawiłem na ulotki wraz z plakatami na foliach elektrostatycznych. Najważniejsze okazało się znalezienie wykonawcy, który podejmie się ich druku. Te zadanie zleciłem Zakładowi Poligraficznemu Druk z Łodzi, wspaniale wywiązali się z powierzonego zadania!
ringorango

Postautor: drukpolska » 10 gru 2017, 13:29

każda reklama jest dobra, My zapraszamy po kalendarz reklamowy na nowy rok dla swoich klientów drukpolska.pl
drukpolska

Postautor: lukilukas » 11 gru 2017, 19:14

Ja w tym roku na Remadays zdobyłem kontakt do fajnej agencji reklamowej, która zaplanowała mi całą kampanię w social mediach. Efekty są także jestem zadowolony. Teraz w lutym też jadę do Nadarzyna na następne targi, żeby opakowania z logo mojej firmy zamówić. Biznes się kręci, więc można dalej inwestować.
lukilukas

Postautor: Masa » 14 lut 2018, 21:06

Dokladniej najlepiej zlecić to agencji interaktywnej , w sensie stworzenie strony internetowej .Bardzo polecam agencję interaktywną Proformat ze względu na doświadczenie.
Masa

Postautor: majak34 » 16 sie 2018, 17:46

Warto też wypróbować, przetestować reklamę billboardową. brzmi staroświecko, ale czasem może przynieśc naprawdę zadziwiające efekty! Ja wynajmowałam przestrzen billboardową od andros-reda.pl , profesjonalna i rzetelna współpraca, gorąco polecam.
majak34

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać