Prezent dla ukochanego mężczyzny

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Prezent dla ukochanego mężczyzny

Postautor: Patii » 30 mar 2018, 7:56

A może na przykład jakaś opaska fitnes albo smartwatch? Coś z gadżetów elektronicznych. Dobrze będzie tylko jakoś ładnie taki upominek zapakować. Polecam zainwestować w ładnie prezentujące się torby prezentowe. Ja kupowałam takie ostatnio w tym sklepie e-hurtownia-opakowan.pl
Patii

Postautor: leeloo » 30 mar 2018, 18:29

Oj, jakie śliczne pudełka na takie upominkowe gadżety ma sklep Edibazzar (edibazzar.pl) Zbliża się sezon imienin i urodzin więc sobie zamówiłam kilka takich. Będzie jak znalazł :D
leeloo

Postautor: gemma » 15 kwie 2018, 17:44

[quote="xruby"]Wszystko jest zależne od tego czego potrzebuje ukochany, co lubi, czym się interesuje. Ja bym proponowała może postawić na jakiś gadżet. Z fajnych i przydatnych rzeczy to może jakiś gadżet. Może rejestrator do samochodu? To akurat całkiem przydatna rzecz. teletorium.pl/rejestrator-jazdy-dvr-xblitz-p600-professional-czarny/88958/[/quote]
Zgadzam się, rejestrator to bardzo fajny pomysł, bo często przydaje się w samochodzie. Ja proponowałabym też zestaw głośnomówiący.
gemma

Postautor: Kinga » 16 kwie 2018, 8:16

Ja swojego faceta lubię zabierać do naszej ulubionej restauracji Stara Zajezdnia na krakowskim Kazimierzu. Jemy pyszną kolację, a potem idziemy do kina albo do teatru... Generalnie staramy się spędzić wspólnie czas.
Kinga

Postautor: Cara » 25 kwie 2018, 13:33

dla faceta to może zegarek? :) może tylko ja tak uważam ale zegarek to chyba najlepszy męski dodatek :D mój ma kupionych kilka, nawet sama mu jeden kupiłam na święta na e-zegarki.pl, więc może tam coś znajdziesz ;)
Cara

Postautor: leanna » 07 maja 2018, 11:23

xruby pisze:Wszystko jest zależne od tego czego potrzebuje ukochany, co lubi, czym się interesuje. Ja bym proponowała może postawić na jakiś gadżet. Z fajnych i przydatnych rzeczy to może jakiś gadżet. Może rejestrator do samochodu? To akurat całkiem przydatna rzecz. teletorium.pl/rejestrator-jazdy-dvr-xblitz-p600-professional-czarny/88958/

Dobry wybór z tym rejestratorem, ja mam ten model już całkiem długo i mnie nie zawodzi.
leanna

Postautor: natka » 18 maja 2018, 11:04

Sezon wesel przed nami, więc swojemu chłopakowi kupiłam zestaw mucha plus poszetka na underbeard. Lubi dobrze się ubrać i ma kilka koszul pod muchy, więc prezent mu się spodobał i już kilka razy nosił.
natka

Postautor: iw00na » 31 lip 2018, 9:05

[quote="ariel"]Ja swojemu kupiłam kamerkę sportową w Teletorium, mojemu chłopakowi bardzo się spodobała.[/quote]
A możesz powiedzieć jaki konkretny model kupiłaś? Bo widzę, że mają kilka całkiem fajnych^^
iw00na

Postautor: Gość » 23 sie 2018, 7:39

Jeśli to typ sportowca to może olejek konopny - wzmacnia organizm. Na ... można kupić dobry, z atestami.Cenę ma korzystną.
Gość

Postautor: Gość » 06 wrz 2018, 14:15

Co do zegarków to w Aparcie można kupić świetne.
Gość

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać