Co na prezent dla teścia

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Co na prezent dla teścia

Postautor: Karolina » 22 sty 2018, 16:50

Może coś w stylu męskiej przygody czyli np. rejs wędkarski? My rok temu kupiliśmy tacie taki rejs, organizowany przez firmę Wędkarstwo i Turystyka Morska “Rosa Ventorum”. To była kilkudniowa wyprawa na dorsza, na łowiska w okolicy Bornholmu. Tata był zachwycony, bardzo mu się podobało.
Karolina

Postautor: ujka » 23 sty 2018, 14:29

My teściowi kupiliśmy aparat do mierzenia ciśnienia, z haxe.pl tam bardzo fajne mają takie co nawet astmę wykrywają. Teść i teściowa bardzo się cieszy, że dbamy o zdrowie.
ujka

Postautor: Astronom » 26 sty 2018, 11:52

No ja z tym tez mam bardzo duzy problem. Nie bardzo wiem co mu kupować. Gość ma praktycznie wszystko.
Astronom

Postautor: rovena » 07 lut 2018, 19:16

Jeśli chodzi o jakieś gadżety to ja proponowałabym może jakiś fajny rejestrator do samochodu? Na przykład Xblitza, w Teletorium jest fajny model. Według mnie to całkiem przydatna rzecz.
rovena

Postautor: Jaskier » 11 mar 2018, 16:57

Weź go zaskocz i zabierz na strzelnicę :D niech się wyżyje po marudzeniu teściowej :D we Wrocławiu mogę Ci polecić taką z której będziesz zadowolony - Progun. Dobrej jakości sprzęt, wszystko za przystępną cenę. I niech się gość zabawi! :D
Jaskier

Postautor: patryczek2020 » 12 mar 2018, 9:08

Wideo rejestrator jest fajnym pomysłem. Nie zapominałbym jednak o jakimś fajnym opakowaniu. Od siebie polecam torby prezentowe takie jak te e-hurtownia-opakowan.pl
patryczek2020

Postautor: xruby » 19 mar 2018, 10:28

rovena pisze:Jeśli chodzi o jakieś gadżety to ja proponowałabym może jakiś fajny rejestrator do samochodu? Na przykład Xblitza, w Teletorium jest fajny model. Według mnie to całkiem przydatna rzecz.

Zgadzam się, taki rejestrator często się przydaje w drodze. A ten model Xblitza jest całkiem niezły.
xruby

Postautor: nina00 » 15 kwie 2018, 23:32

[quote="rovena"]Jeśli chodzi o jakieś gadżety to ja proponowałabym może jakiś fajny rejestrator do samochodu? Na przykład Xblitza, w Teletorium jest fajny model. Według mnie to całkiem przydatna rzecz.[/quote]
Też tak uważam. Wideorejestrator to bardzo ciekawy i przydatny gadżet. Do tego może jeszcze jakiś zestaw słuchawkowy? Albo alkomat? :mrgreen:
nina00

Postautor: kingoszka » 22 kwie 2018, 20:53

A może kosz okolicznościowy? Na przykład na stronie poczty kwiatowej znajdziesz różne opcje z alkoholem, kawą, słodyczami itp. To bezpieczny zakup, bo się skonsumuje natomiast w innym wypadku trzeba celować w gust teścia a z tym może być gorzej ;)
kingoszka

Postautor: Robi » 25 kwie 2018, 14:05

dla faceta niezależnie w jakim wieku zawsze trafionym prezentem będzie zegarek ;) poszukaj na e-zegarki.pl, kupilem tam dla ojca na urodziny, dla teścia też coś znajdziesz :D
Robi

PoprzedniaNastępna