Co na prezent dla teścia

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Co na prezent dla teścia

Postautor: zyrafcio » 25 kwie 2018, 21:20

Lubię przeglądać takie tematy, bo sam nigdy nie mam pomysłu. Często można znaleźć w ten sposób coś fajnego.
W internecie czai się niewiarygodna liczba zbuków. (...) Wirtualny, anonimowy atak oczyszcza takiego zbuka i daje mu siłę do dalszego działania. Naładował akumulatory, popił świeżej krwi i zatankował wredność.
Awatar użytkownika
zyrafcio

Postautor: oleszka » 26 kwie 2018, 5:39

Ja ostatnio dla teściowej kupiłam aparat do mierzenia ciśnienia, ponieważ ogólnie ma problemy z nadciśneiniem, o taki: haxe.pl/strona-glowna/produkty/cisnienie/product/2719-cisnieniomierz-naramienny.html#1-opis Uważam, że warto ogólnie kupić taki prezent najbliższym znajomym, by zadbać o ich zdrowie!
oleszka

Postautor: julka » 04 maja 2018, 15:05

Mój teść jest po 60 i w zasadzie wszystko ma, więc kompletnie nie miałam pomysłu, ale koleżanka w pracy mi podsunęła pomysł kosza okolicznościowego i znalazłam taki z brandy, kawą i słodyczami na stronie poczty kwiatowej. Dostarczyli go teściowi do rąk własnych a my tylko zadzwoniliśmy złożyć życzenia.
julka

Postautor: leanna » 07 maja 2018, 9:42

xruby pisze:
rovena pisze:Jeśli chodzi o jakieś gadżety to ja proponowałabym może jakiś fajny rejestrator do samochodu? Na przykład Xblitza, w Teletorium jest fajny model. Według mnie to całkiem przydatna rzecz.

Zgadzam się, taki rejestrator często się przydaje w drodze. A ten model Xblitza jest całkiem niezły.

Ciekawa propozycja, ja od siebie dorzuciłabym także zestaw głośnomówiący, bo wydaje mi się, że jest on też całkiem potrzebny w samochodzie.
leanna

Postautor: Komar » 09 maja 2018, 9:44

Pomysł na prezent motoryzacyjny to świetna sprawa. Teść dostał alkohit x8 i bardzo sie przydaje. Zresztą nie tylko, jak gdzieś jedzie, ale przecież już trwa sezon grillowy, a piwko do tego zawsze musi być, czyli lepiej wiedzieć, kiedy ponownie można bezpiecznie prowadzić.
Komar

Postautor: verybery » 09 maja 2018, 11:39

Według mnie najlepiej coś praktycznego np. aparat do mierzenia ciśnienia. Ja bardzo fajny widziałam tutaj: haxe.pl/component/ssproducts/product/2719-cisnieniomierz-naramienny.html Sama zamierzam kupić taki mojemu teściowi.
verybery

Postautor: sun » 11 maja 2018, 6:50

Moim zdaniem alkomat to dobry pomysł. Zwłaszcza alkohit, bo to już naprawdę dobrej klasy sprzęt. Dokładny i trwały, tych 6 lat gwarancji to na pewno nie dają ot tak. ;)
sun

Postautor: Gość » 21 maja 2018, 13:54

Coś na poprawę samopoczucia i kondycji - olejek konopny.Na cbdworld.pl można o nim poczytać i kupić w korzystnej cenie.
Gość

Postautor: Gość » 24 cze 2018, 9:07

[quote="Gość"]Coś na poprawę samopoczucia i kondycji - olejek konopny.Na cbdworld.pl można o nim poczytać i kupić w korzystnej cenie.[/quote]
To środek z atestami, ma dobre rekomendacje. Wspiera także pracę serca.
Gość

Postautor: julia » 31 lip 2018, 8:57

[quote="rovena"]Jeśli chodzi o jakieś gadżety to ja proponowałabym może jakiś fajny rejestrator do samochodu? Na przykład Xblitza, w Teletorium jest fajny model. Według mnie to całkiem przydatna rzecz.[/quote]
Myślę, że to akurat bardzo przydatna rzecz w samochodzie i warto w nią zainwestować :)
julia

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać