Prezent dla mamy

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Prezent dla mamy

Postautor: fable » 16 lis 2018, 20:02

Jeśli mama dużo gotuje to by oszczedzić jej trochę czasu, można sprezentować jej szybkowar. Sporo ich jest na naczynia.olkusz.pl/garnki-szybkowary ale dobry jest też na olx.pl/oferta/szybkowar-idealny-na-prezent-CID628-IDvoDqm.html#f5706ab28b
fable

Postautor: lulika » 20 lis 2018, 12:54

Mojej mamie kupilam już prezent gwiazdkowy :) znalazłam super loko-suszarkę od włosów babyliss, myślę że mama padnie z wrażenia, bo sprzet pierwsza klasa, mam lokówkę tej marki od paru lat i włosy układa idealne więc myśle że i ta lokówka obrotowa to będzie strzał w 10tkę
lulika

Postautor: kamma3 » 08 gru 2018, 15:59

A na przykald taki wspólny wyjazd do spa? Ja moja mame na jej 50te urodziny zabrałam do estetyka day spa w Piasecznie i była bardzo bardzo zadowolona, bo sama to oczywiscie nie pojdzie :D
kamma3

Postautor: Aneta_22 » 22 kwie 2019, 7:54

Wszystkie prezenty są dobre :)
zależy co kto lubi. Ja bym kupiła coś z kolekcji Indali Apart
Aneta_22

Postautor: PaulaB » 08 sie 2019, 14:10

Ja mojej mamie kupiłam bluzkę czarną z Cross jeansu - Shirt - (020) - o kroju regularnym i krótkim rękawie. Doskonała na lato.
Znalazłam ją na portalu; jeansstore.pl
Do tego dobra książka :)
PaulaB

Postautor: weronika22 » 12 paź 2019, 11:59

Ja kupiłam mamie ładną i niedrogą srebrną biżuterię z kolekcji Secret Garden Apart
weronika22

Postautor: szafirowa » 09 lis 2019, 14:22

Zafundowałam mamuśce bon do spa i sztucznego kwiatka z megasceny, ona nie ma dobrej reki do kwiatów.. W ciągu kilku dni potrafi jej zmarnować, więc już nikt jej nie kupuje żywych tylko sztuczne kwiaty. Tych nie jest w stanie spisać na straty :)
szafirowa

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać