Kupno okien z montażem, gdzie??

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Kupno okien z montażem, gdzie??

Postautor: Arek » 17 wrz 2019, 11:48

W Imperze mają też dogodną gwarancję. Nam akurat się przydała, bo niestety ktoś nam drzwi uszkodził i ta gwarancja się przydała.
Arek

Postautor: MagdalenaBE » 29 wrz 2019, 16:06

My zamawialiśmy okna u nas w Wałbrzychu w salonie DW i oni nam pomogli znaleźć profesjonalnych montażystów. Nie po to zainwestowaliśmy w okna PCV solidne, na lata żeby skiepścić to zlym montażem. Dobre okna to jedno ale montaż jest drugą kluczową kwestią. Musi być dobrze wykonany. Zapytajcie się w salonie, gdzie zamawiacie, czy mogą Wam kogoś polecić. Jeśli chodzi o same okna to producentem jest Oknoplast. Bardzo jesteśmy zadowoleni z jakości okien i ch wyglądu. Ogólnie całokształt na 6 z plusem.
MagdalenaBE

Postautor: Grażyna » 17 paź 2019, 8:52

To prawda!! Właśnie tydzień temu firma Impera zakładała mi okna z ciepłym montażem.
Grażyna

Postautor: adrianmich » 15 lis 2019, 15:29

Z gwarancją w Imperze kolega miał problem. Dają dość krótki okres gwarancji z tego co wiem. My zamawialiśmy okna w salonie Paszkiewicz na Legnickiej we Wroclawiu i na nasze okna dostaliśmy 7 lat gwarancji. Wiadomo jest to zależne od tego jaki okres gwarancji narzuca producent ale z tego co wiem to na okna Oknoplast, a te właśnie mamy jest najdłuższy okres gwarancji. Może pomyśl o zakupie okien tej firmy?
adrianmich

Postautor: Hanna » 18 lis 2019, 9:01

Dzięki za namiar na Imperę. Faktycznie drzwi i okna równiez zamontowali. Wszystkjo to było juz w cenie, więc i koszta były normalne.
Hanna

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać