Jakie znacie sposoby na walkę z migreną?

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Jakie znacie sposoby na walkę z migreną?

Postautor: Gosia_28 » 14 gru 2015, 12:40

Podobno większe ilości picia wody pomaga na migrenę.
Gosia_28

Postautor: metinka » 22 gru 2015, 23:10

głowę smaruję maścią rozgrzewającą albo kładę się spać. Nie zawsze pomaga, bo nie można często zasnąć, ale czasem sen to najlepszy lek :)
metinka

Postautor: CharlieU » 23 gru 2015, 12:25

Najprostszym postępowaniem doraźnym jest przyjmowanie zwykłych leków przeciwbólowych takich jak aspiryna lub paracetamol. Skuteczność tych leków w formie doustnej jest wyraźnie ograniczona przez typowe dla napadu migreny zaburzenia perystaltyki, powodujące zbyt wolne wchłanianie się leków. Moja dziewczyna ma migreny i jesrt naprawde koszmar. Ona ma ze wszystkimi etapami (brak widzenia, dretwienie przelyku i rak).
CharlieU

Postautor: ulryk194 » 20 cze 2018, 12:15

Unikanie pewnych zachowań pozwala zmniejszyć częstotliwość migren. Pomaga też odpowiednia dieta. Są też specjalne leki na migrenę, ale na receptę. Radziłbym zgłosić się do neurologa, powie co i jak i zapisze leki, w W-wie w PsychoMedic przyjmuje wielu dobrych specjalistów, pod numerem 22 253 88 88 można umówić się na wizytę.
ulryk194

Postautor: knossis » 21 cze 2018, 7:56

Mi pomaga komora hiperbaryczna :) fajnie dotlenia i też relaksuje. Polecam sprawdzić sobie Atamed w Warszawie jeśli ktoś jest zainteresowany, jak dla mnie mają najlepszą ofertę.
knossis

Postautor: migrena » 25 cze 2018, 9:21

A próbowałyście tlenoterapii? To są takie zabiegi w komorze hiperbarycznej, leżysz przez ok. godziny i oddychasz tlenem. Ja od jakiegoś czasu korzystam, akurat jestem z Warszawy to ATAmedu chodzę. Mnie bardzo pomaga na bóle migrenowe i też na skórę ;) Warto, naprawdę, poczytajcie sobie o tym...
migrena

Postautor: miriamklaudyna » 13 lip 2018, 8:54

Ja próbowałam tlenoterapii i rzeczywiście pomaga na migrenę. Przynajmniej mnie pomogła. Czułam sie o niebo lepiej. Bóle się zmniejszyły prawie do minimum ;) Polecam, w szczególności w atamedzie
miriamklaudyna

Postautor: Gość » 24 lip 2018, 9:28

To ja dołożę swoją cegiełkę ;) nic tak mi nie pomogło na migreny jak właśnie tlenoterapia. Ja również chodzę do ATAmedu, mają korzystną ofertę jak dla mnie, warto sprawdzić, bo efekty daje rzeczywiście świetne.
Gość

Postautor: ularoczyk33 » 25 lip 2018, 9:23

Mnie pomogła tlenoterapia na migrenę - bardzo dobry efekt. Czuję się po zabiegach o niebo lepiej:) Robiłam w Atamedzie, bo jestem z Warszawy - personel super, wszystko na spokojnie mi wytłumaczono. Tlenoterapia super też działa na cerę:)
ularoczyk33

Postautor: dwanadwa » 09 sie 2018, 9:30

[quote="ularoczyk33"]Mnie pomogła tlenoterapia na migrenę - bardzo dobry efekt. Czuję się po zabiegach o niebo lepiej:) Robiłam w Atamedzie, bo jestem z Warszawy - personel super, wszystko na spokojnie mi wytłumaczono. Tlenoterapia super też działa na cerę:)[/quote]

U mnie było podobnie, wcześniej leczyłam się tabletkami, ale bóle głowy wracały, może nie takie typowe migreny z aurą, ale takie migrenowe bóle. Uciążliwe, bo średnio kilka razy w tygodniu mnie to dopadało. Potem trafiłam do komory hiperbarycznej i poczułam ulgę :) ja również byłam w ATAmed, chyba najkorzystniej wychodzi, no i blisko miałam.
dwanadwa

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie