Wczasy zagraniczne,

Najlepsze zagraniczne wyprawy.

Re: Wczasy zagraniczne,

Postautor: korolina » 05 wrz 2018, 10:04

[quote="astria"]Ja na wakacje zagraniczne zdecydowanie polecam Hiszpanię, jest przepiękna. Bardzo lubię wracać do Torrevieji. bookapart .com/pl/apartamenty-torrevieja/apartament-z-ogrodem-100m-od-morza-ID26789[/quote]
Jak dla mnie świetny kierunek!
korolina

Postautor: eleannor » 07 wrz 2018, 12:24

korolina pisze:
astria pisze:Ja na wakacje zagraniczne zdecydowanie polecam Hiszpanię, jest przepiękna. Bardzo lubię wracać do Torrevieji. bookapart .com/pl/apartamenty-torrevieja/apartament-z-ogrodem-100m-od-morza-ID26789

Jak dla mnie świetny kierunek!

Torrevieja jest przepiękna, ja byłam tam w tamtym roku.
eleannor

Postautor: add » 09 paź 2018, 7:49

Byliśmy w kwietniu, pod koniec w chomiczowkaleba.pl i dobrze wspominam, szczególnie ze względu na wieczorne imprezy, dobre warunki noclegu oraz brak dziwnych dopłat za typowy sprzęt turystyczny. Wystarczy poprosić, a obsługa przyniesie leżak, czy inne bajery, jak potrzebujesz.
add

Postautor: aaaaa » 11 gru 2018, 8:18

Profesjonalnie zorganizowane wyjazdy weekendowe dla grup ma Gryf. Nasza firma korzystała z wyjazdu do Wiednia akurat (o tej opcji mowa -gryftravel.pl/wieden). Jasne warunki cenowe, wszystko na miejscu zgadzało się z tym o czym zapewniano nas jeszcze w Polsce – hotel, wyżywienie, obsługa pilota itd.
aaaaa

Postautor: mańka » 29 gru 2018, 0:22

Ja miałam całe mnóstwo pomysłów, ale w końcu to mój brat podsunął ten najlepszy- że kupimy dla dziadków rejs statkiem z Itaki, wyświetliła mu się gdzieś reklama, rozeznał się w temacie i rzeczywiście wygląda to bardzo imponująco, a na taką podróż po pięciu Wyspach Kanaryjskich, do tego z Maderą i Maroko w pakiecie to ja bym się sama z przyjemnością wybrała
mańka

dsd

Postautor: roksana » 05 sty 2019, 17:00

mańka, super, że stać Cię na zafundowanie dziadkom taaaaakich wakacji, ale no prawda jest taka, że jednak mało kogo w ogóle stać. Dlatego czasami chyba lepiej iść w tańsze i bardziej uniwersalne rzeczy. Np. super jest wiecie co, taki ciśnieniomierz z firmy Haxe - bardzo dobrze i dokładnie mierzy ciśnienie.
roksana

Postautor: mirabelka » 18 sty 2019, 16:43

na takie mniejsze wycieczki, zwłaszcza po polsce to jednak jeździmy sami. zawsze to jakoś wygodniej, zwiedzamy co chcemy i kiedy chcemy. co innego jak już planujemy dłuższy urlop za granicą, tu już musi być dopięte na ostatni guzik dużo wcześniej :) dlatego już teraz myslimy o rezerwacji wakacji na lato 2018, Itaka puściła fajne kierunki na Bałkany - takie objazdówki ze zwiedzaniem. wygląda to całkiem fajnie i póki co jeszcze cena jest OK
mirabelka

Postautor: fila » 09 lut 2019, 20:30

Widzę że sporo osób wykupuje wczasy w itace, my też ale będziemy lecieć do Turcji enter air z Okęcia. To jedna z tańszych destynacji, a przepiękna.
fila

Postautor: kinia » 05 mar 2019, 21:42

Od kiedy pamiętam marzy mi się Grecja więc na majówkę lecimy enterem z itaką żeby się zrelaksować i odpocząć. Gorący klimat, dobre jedzenie, w Polsce tego niestety nie ma
kinia

Postautor: DanielaW » 29 mar 2019, 16:23

ojj autostopem bym sie bała, aczkolwiek mój szwagier tak jechał do Mediolanu z dziewczyna i dojechał. Był jakiś program organizowany, ze kto pierwszy dojedzie ten jakąś tam nagrode otrzymuje. Wszyscy spotkali się na miejscu. Co do biura podróży to coraltravel jak najbardzej na plus. Korzystałam juz kilka razy. Obsługa w porządku, pakiety ubezpieczeń i ubezpieczenie od kosztów rezygnacji równiez okay.
DanielaW

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Gdzie pojechać na zagraniczne wczasy