Chwilówka dla rencistów

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Chwilówka dla rencistów

Postautor: Profi Credit » 07 lip 2015, 20:59

Emeryci i renciści w Polsce klepią straszną bidę. Aż żal patrzeć na codzienne troski tych osób. Szkoda jest mi emerytów, którzy pracowali ciężko całe życie i oddawali zdrowie za wolną Polskę i teraz ZUS nie potrafi im zapewnić należytych warunków bytowych i ekonomicznych. Z ciekawości szukałem w necie pożyczek gotówkowych dla takich osób. Oprócz oferty Banku Pocztowego nic nie znalazłem dla tej grupy klientów. Inna sytuacja panuje na rynku pozabankowych pożyczek. Naprawdę można znaleźć kilka sensownych ofert np. w Profi Credit.

Pożyczka chwilówka-Profi Credit:

- szybka gotówka na dowolny cel
- pożyczka w kwocie od 500 do 10 000 zł
- na oświadczenie o dochodzie(akceptowane są różne dochody w tym emerytura i renta)
- bez BIK
- pożyczka na okres od 6 do 48 miesięcy
- raty spłacane miesięcznie
Profi Credit

Re: Chwilówka dla rencistów

Postautor: Mądrala » 08 wrz 2015, 22:06

Tak jest ci żal tych emerytów, że proponujesz im drogą pożyczkę ? Przecież w banku bez problemu dostaną pożyczkę na lepszych zasadach. Po co emeryt ma iść do parabanku jak jest najlepszym klientem dla banków ?
Płacą ci za takie "porady"?
Mądrala

Re: Chwilówka dla rencistów

Postautor: markson33 » 22 kwie 2018, 0:21

Ja mam kredyt w www.gotowkanatelefon.pl ( zadzwon na nr 708577020) Oszczędziłam czas i pieniądze w trakcie przeglądania ofert, ponieważ posiadają wiele ofert w jednym miejscu. Współpracują z bankami na rzecz skrócenia decyzji o przyznaniu kredytu i minimalizują formalności, za co należy im się ogromny plus.

Ostatnio przesunięty w górę 22 kwie 2018, 0:21 przez: Anonymous.
markson33