Kupić gotowy dom?

Informacje i rady dla budujących dom.

Re: Kupić gotowy dom?

Postautor: Tekla » 19 lis 2017, 7:13

Ja nie zdecydowałam się na zakup domu, przede wszystkim ze względu na to, że będę miała możliwość mieszkać długie lata w czymś, po zostało stworzone pode mnie. Dwa, znalazłam firmę, która sprostała wszystkim moim oczekiwaniom i pomogła spełnić marzenie o własnym domu. Dzięki poleceniu znajomych korzystałam z usług ITO design.Trzy, zależało mi na wybudowaniu ekologicznego domu, a znalezienie takiego gotowego byłoby dość trudne/czasochłonne. Zawsze istniałaby możliwość, ze znajdą się inne mankamenty wykluczające taki dom.
Tekla

Postautor: Lolek » 09 sty 2018, 23:07

Ja jestem za budową od podstaw własnego, wtedy wie się na 100% co i jak, z czego, nie ma przykrych niespodzianek. Materiały budowlane w dobrych cenach ma Termat ze Środy Śląskiej, dostaniecie tam pustaki, bloczki betonowe, biegi schodowe, systemy kominowo-wentylacyjne itd. My jesteśmy zadowoleni, że na nich trafiliśmy.
Lolek

Postautor: zosia1 » 19 lut 2018, 14:29

Ja tam wole sobie sama wszystko urządzać :) I od poczatku dodatki takie jak chce i wgl. ostatnio Zamawialam bardzo fajne rzeczy na homedome.pl, sprawdźcie sobie ten sklep
zosia1

Postautor: moniak » 21 lut 2018, 7:52

Wiadomo, że niektórzy mają poczucie, że chcą sobie zrobić wszystko po swojemu od samego początku, ale niestety to zajmuje bardzo dużo czasu. Dla mnie biuro nieruchomości ABC dom, z którego usług korzystałam znalazło dom w stanie deweloperskim pod Krakowem. Układ jak najbardziej nam się podobał, więc teraz możemy sobie urządzić po swojemu
moniak

Postautor: oliwka11 » 28 lut 2018, 13:35

To zależy, na pewno warto zrobić instalację fotowoltaiczną, albo taką - oze-biomar.pl/kolektory-sloneczne z kolektorami, one pozwalają na dużą oszczędność przy prowadzeniu domu no i w sumie sa tez bardzo modne.
oliwka11

Postautor: JasiuMasa » 02 mar 2018, 12:00

Co by nie mówić, to jednak koniecznie trzeba się wyposażyć w ubezpieczenie mieszkania... Całkiem ciekawe jest ubezpieczenie mieszkania na ubezpieczeniemieszkania.pl :)
Jesteśmy tym, co pamiętamy.
Awatar użytkownika
JasiuMasa

Postautor: Astronom » 06 mar 2018, 6:41

Ja chyba wolę kupić gotowy do remontu. przynajmniej człowiek nie przepłaca
Astronom

Postautor: trane33 » 12 mar 2018, 11:04

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Poszukuję właśnie w chwili obecnej jakiejś napawdę dobrej i sprawdzonej firmy z Gliwic lub okolic, która zajmuje się lakierowaniem grzejników. Czy znacie może coś wartego uwagi w tym zakresie tematycznym? Ja właśnie badzo poważnie się zastanawiam co byłoby warte uwagi...

Popytałem póki co znajomych z Gliwic i polecali mi lakiernia.pl Zajrzałem z ciekawości na ich stronę Internetową i okazało się, że mają ponad 25 lat doświadczenia... Czy dalibyście zatem radę mi coś w tym obszarze tematycznym polecić?

Nie ukrywam, że zależy mi trochę na czasie, a chciałbym mieć jeszcze więcej tego typu ofert do wyboru... Choć trzeba przyznać, że tamta firma jest dość ciekawa również ze względu na duże doświadczenie w tej dziedzinie Z góry wielkie dzięki za porady i sugestie w tym obszarze tematycznym
Niezgodność krytyków miedzy sobą dowodzi zgodności artysty z sobą.
Awatar użytkownika
trane33

Postautor: Olga » 27 mar 2018, 10:44

Pamiętać należy o konkretnej firmie zajmującej się przeglądem technicznym PRZEGLADY BUDOWLANE TORUN Solidni i w rozsądnej cenie torun.przeglady-budowlane24.pl
Olga

Postautor: jodełka » 29 kwie 2018, 19:55

Powiem szczerze instalację fotowoltaiczną warto mieć, mi robiła firma oze-biomar. Myślę, że pozwala nam to zaoszczędzić sporo w budżecie domowym. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z tego.
jodełka

PoprzedniaNastępna