Kupić gotowy dom?

Informacje i rady dla budujących dom.

Re: Kupić gotowy dom?

Postautor: Grzesiek » 31 gru 2018, 10:33

My sami zdecydowaliśmy się wybudować dom. Mogliśmy decydować o wszystkim, na przykład zamontowalismy instalację fotowoltaiczną z ozeshop.pl :)
Grzesiek

Postautor: dr5 » 28 sty 2019, 11:36

My robiliśmy dom z wykorzystaniem projektu od Domów z Wizją, bardzo solidna firma i duży wybór projektów. My mamy dzięki nim piękny domek z poddaszem :)
dr5

Postautor: krysia » 06 mar 2019, 14:14

kwestia kalkulacji. my kupiliśmy gotowy. Teraz trochę przerabiamy pod siebie, zaczęliśmy od instalacji fotowoltaicznej. Już za tydzień chłopaki z pvprojekt wchodzą na dach :)
krysia

Postautor: elektryk » 13 mar 2019, 15:06

ja wolałem jednak wybudować od zera :P co po swojemu, to po swojemu... choć nie powiem, było trochę załatwiania pozwoleń :|.. ale musiałem też iśc na kompromisy. Brakło na energooszczędnościowe rozwiązania.. zostaliśmy tylko przy fotowoltaice, bo pvprojekt.com dało nam atrakcyjna ofertę. No nic, nie mozna mieć wszystiego :)
elektryk

Postautor: inka3 » 14 kwie 2019, 13:51

A moim zdaniem kupno gotowego domu to super rozwiazanie, mozna oszczedzic sporo nerwow. Nam w znalezieniu domku pomogło biuro abc dom z Krakowa :)
inka3

Postautor: olla3 » 29 kwie 2019, 20:00

No ja w końcu moge sobie pozwolic na kupno domu, bo od jakiegos czasu mam dobrze płatną pracę. A zmieniłam ją dzięki koleżance, ktora mnie do tego namówiła. A zaczęło sie od zrobieni dobrego sc (w kreatorze szybkiecv) :)
olla3

Postautor: kajka » 05 maja 2019, 23:34

My zastanawialiśmy się długo czy kupić dom czy mieszkanie Ostatecznie padło na to drugie. A jako że zawsze chcieliśmy mieszkac nad mrozem, to tam też się rozglądaliśmy za lokum. Trafiliśmy na aprtamenty lubicz w miejscowośco Rowy. Od razu nam się spodobały bardzo i właśnie tam kupilismy mieszkanie. Świetnie nam sie tu mieszka, bo nie dość, że okolica piękna to jeszcze blisko do mroza
kajka

Postautor: AdamK » 03 cze 2019, 11:13

Wszystko zależy od tego czy masz własny pomysł na to jak ma wyglądać Twój dom, czy raczej zależy Ci na cenie, a resztę sobie dostosujesz pod własne wymagania. My wybraliśmy gotowy dom, nie mamy aż takich konkretnych wymagań i teraz wybieramy ubezpieczenie w Cuk dla niego aby zabezpieczyć nasze cztery kąty :)
AdamK

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak wybudować własny dom