jak walczyć z cellulitem

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: jak walczyć z cellulitem

Postautor: FalloutGirl » 17 lip 2017, 17:39

Tak na prawdę to cellulitu nigdy nie pozbędziesz się na zawsze. Może całkowicie zniknąć w danym momencie, ale przy braku ćwiczeń czy zaprzestaniu stosowania rozsądnej diety wróci na pewno. Są specjalne kosmetyki antycellulitowe, które chłodzą powierzchnie skóry i przyspieszają spalanie tłuszczu, ale ja akurat tego uczucia chłodu nie lubię i jak codziennie wieczorem robię sobie masaż ud i pośladków, to używam do tego olejku tropikalnego od Bielendy, który pachnie bardzo ładnie w przeciwieństwie do balsamów na cellulit.
FalloutGirl

Postautor: Astanka » 08 sie 2017, 14:07

A próbowałaś olejki stosować? Ja ma damai akurat ten mandarynkowy a on też ma takie działanie napinające, regularnie robię sobie masaże, mam taki roller do tego, do tego pellingi z kawy i jest dużo lepiej
Astanka

Postautor: roksana0592 » 23 sie 2017, 19:29

Z cellulitem można walczyć na wiele sposobów :) ale nie zawsze są skuteczne i zadowalające... mimo wszystko uważam, że aby nasze samopoczucie było lepsze i skóra wyglądała zdrowo to trzeba chodzić na zabiegi i masaże :) a ja znalazłam dobry sposób na to by nie wydawać fortuny na masaże i zakupiłam masażer do ciała na kredos.pl/masaz
roksana0592

Postautor: Astronom » 07 wrz 2017, 21:18

Polecam masaż naprawdę działa. Chętnie pomasuję tu i tam :twisted:
Astronom

Postautor: Felicia » 18 lis 2017, 5:06

Banka chinska jest ok :) Ja zauwazylam u mnie roznice odkad zaczelam sie masowac przy uzyciu peelingu :) Uzywam carbo detoz z bielendy i peeling z aktywnym weglem i guarana w moim przypadku sprawdzil sie rewelacyjnie :) Skora gladka, miekka i zmniejszony cellulit.
Felicia

Postautor: cola » 02 maja 2018, 22:34

Z cellulitem walczyłam za pomocą zabiegów Venus Freeze. Chodziłam do sympatycznej Pani Gosi w Vici Clinic w Krakowie. Po trzech zabiegach mogę stwierdzić, że fakotycznie cellulit znacznie się zmniejszył, a ciało jest dużo bardziej jędrne. Warto wypróbować na sobie - myślę, że będziecie zadowolone.
cola

Postautor: Mcasinka » 21 cze 2018, 10:20

Na cellulit i rozstepy robią tez ciekawy zabieg w Centrum Medycznym Bieńkowski w Bydgoszczy jett plasma z wykorzystaniem specjalnego żelu, który wprowadza się do skory pod wpływem odpowiedniej temperatury przez co ją stymuluje do pracy i pobudza. Skóra dostaje świetny impuls, regeneruje sie i odbudowuje tkanki. Wyglada na zdrową, naprezona i przede wszystkim młodą ;D
Mcasinka

Postautor: Buśka » 03 lip 2018, 6:50

U mnie niemałym problemem był zarówno cellulit jak i boczki, których nie potrafiłam zredukować! W tym roku powiedziałam sobie dość i za namową koleżanki poszłam do Afrodyta Expert of Beauty w Warszawie gdzie doradzono mi zabiegi kriolipolizy. Postanowiłam,że pójdę na to ponieważ zależało mi na nieinwazyjnej metodzie a ta wydawała się być idealna. 4 tygodnie i cellulit oraz boczki odeszły do lamusa. Już po pierwszy zabiegu widziałam lekka poprawę jednak to jeszcze nie było to co teraz. Rewelacja! Jeśli zastanawiacie się jeszcze jak wygładzić cellulit lub szybko pozbyć zbędnego tłuszczyku to polecam takie zabiegi.
Buśka

Postautor: robertaolczyk » 13 lip 2018, 12:26

jak walczyc? Sorry, ale tylko zabiegi pomogą, dobrze o tym wiecie! Ja fiksowałam, diety, ćwiczenia, a i tak guzik. Dopiero trafilam do kliniki dobrej, krajewski w warszawie i tak zrobiłam typowo na cellulit zabieg vale shape - efekt rewelacja! tylko zabiegi pomagają, nie ma się co oszukiwać :D
robertaolczyk

Postautor: annny1 » 23 lip 2018, 11:35

na cellulit mi dopiero pomógł zabiegł, dokładnie vela shape - w klinice krajewski robiłam. Wcześniej próbowałam wszelkich "znanych" metod, domowych itp. Nic niestety mi nie pomagało. I niestety to wcale nie ma związku z dietą... Po prostu takie są procesy skórne, tak się dzieje. Jedni mają mniej, drudzy więcej. Mnie to przeszkadzało, bo nawet na rękach miałam. Teraz już problem z głowy, dlatego serdecznie Wam polecam!
annny1

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie