Pożyczki chwilówki od 18 lat bez sprawdzania bik i krd

Dział dla wszystkich z problemami finansowymi.
Linki sponsorowane

Pożyczki chwilówki od 18 lat bez sprawdzania bik i krd

Postautor: Kasia » 13 sty 2013, 9:04

Zaczęłam nie dawno samodzielne życie i razem z moim chłopakiem postanowiliśmy wynająć wspólnie mieszkanie i być ze sobą. Niestety braknie nam w tym miesiącu na czynsz musimy szybko zdobyć pieniądze bo właściciel mieszkania powiedział, że nie będzie dłużej czekać aż mu zapłacimy. Szukam jakiejś pożyczki w internecie, ale większośc to od 21 lat i nie za bardzo mogę znaleźć pożyczkę chwilówkę dla osób które mają dopiero 18 lat. Napiszcie mi gdzie dostanę szybko chwilówkę od 18 lat i to bez weryfikacji w bazach dłużników oraz jakiś dziwnych rejestrach bik, krd i big. Jak znaleźć chwilówki dla osób poniżej 21 lat bez sprawdzania w bazach osób zadłużonych?
Kasia

Chwilówki powyżej 18 lat bez weryfikacji bik i krd

Postautor: stefan » 21 wrz 2014, 1:04

Też się rozglądałem za czymś taki i raczej nie ma w polskim internecie ofert spełniających takie kryteria. Jednak przyłączam się do prośby Kasi i tez proszę o pomoc bo nie wiem gdzie można dostać chwilówkę poniżej 19 lat, a jestem w potrzebie i muszę gdzieś bardzo szybko pożyczyć 300 zł żeby mnie nie wywalili ze szkoły. Na rodziców w tym temacie nie mogę liczyć bo już mi kasę dali jednak musiałem ją wydać na coś innego bardzo ważnego dla mnie.
stefan

Re: Pożyczki chwilówki od 18 lat bez sprawdzania bik i krd

Postautor: romuald » 08 paź 2014, 17:09

od 18 lat polecam portale społecznosciowe oferujące pożyczki prywatne, obecnie korzystam i przerabiam portal toforum.pl i rzeczywiście jest dobre oprocentowanie i dosć szybko realizują się oferty.
romuald

Postautor: zuimi » 12 kwie 2015, 2:42

Witam, proszę zajrzec na stronę toforum. Dostaniesz pożyczkę na dowód bez zaświadczeń i nie będziesz się musiała niczego obawiac :) Kiedy brakuje mi pieniążków to zawsze ratuję sie to firmą internetową :)
zuimi

Postautor: gienek44 » 16 maja 2017, 9:09

Ja również polecam pożyczanie społeczne, jeśli ktoś potrzebuje mega szybkiej pożyczki to musi skorzystać z firmy pozabankowej, ja korzystam zawsze i jestem zadowolony.
gienek44

Postautor: AniaL » 25 cze 2018, 10:01

Zobacz jeszcze taratatu.pl. Udzielają od 18 lat.
AniaL

Postautor: teteus » 06 lip 2018, 7:47

Od chwilówek radziłby się trzymać z daleka. lepiej wziąć w banku Raiffeisen pozyczkę nieoprocentowaną i spłacać na luzie przez 2 lata. Bank pobiera co prawda prowizję ale jest to tylko 2,99% od pożyczonej kasy.
teteus

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Gdzie dają pożyczki pozabankowe bez bik