Jaki piekarnik do kuchni?

Smaczne potrawy na każdą okazję.

Re: Jaki piekarnik do kuchni?

Postautor: Kamik » 19 lip 2018, 12:40

Ciekawą amickowską nowością jest też taki piekarnik z linii Integra EEB8562B . Czyszenie ma nie pyrolityczne ae tym systemem aqualitic. Może komuś prztypasuje
Kamik

Postautor: Sonnia » 11 sie 2018, 12:48

MA ktoś ten piekarnik Amica EEB8562B_INTEGRA ? Jak oceniacie jak macie? To nowość więc cieżko coś jeszcze znaleźć ale może tu?
Sonnia

Postautor: samiecalffa » 24 sie 2018, 20:47

Sonnia poszukaj na forach dedykowanych specjalnie AGD i może sprzętrowi Amici. Te ich piekarniki są bardzo populrane i często kupowane więc nie powinno być problemów z opiniami.
samiecalffa

Postautor: Klimas » 29 sie 2018, 21:22

Słuchajcie te piekarniki są bardzo zbliżóne do siebie, niektóre mają po prostu większą liczbę funkcji. Dla mnie podstawą była pyroliza, miękkie domykanie i ciche prowadnice. Najkorzystniejszą ceną w moim przypadku miała Amica (kupiny 2 lata temu) i tak zdecydowałam.
Klimas

Postautor: wiktoryyna » 30 sie 2018, 10:08

[quote="Klimas"]Słuchajcie te piekarniki są bardzo zbliżóne do siebie, niektóre mają po prostu większą liczbę funkcji. Dla mnie podstawą była pyroliza, miękkie domykanie i ciche prowadnice. Najkorzystniejszą ceną w moim przypadku miała Amica (kupiny 2 lata temu) i tak zdecydowałam.[/quote]

i cała prawda:). Ale ja i tak wspieram co polskie:D
wiktoryyna

Postautor: Buska » 07 wrz 2018, 5:19

Nie wiem jak dla Was ale dla mnie te piekarniki Amici są po prostu...ładne:). Mnie osobiście ten styl odpowiada a dokładając do tego funkcje, to tym bardziej jest ok:)
Buska

Postautor: KrzyszF » 15 wrz 2018, 15:49

Ładne nie ładne - nie ma to znaczenia. Ważne dla mnie jest to jakie ma funkcje piekarnik i czy spełniają one moje oczekiwania i tak to wygląda.
KrzyszF

Poprzednia