Jaki piekarnik do kuchni?

Smaczne potrawy na każdą okazję.

Re: Jaki piekarnik do kuchni?

Postautor: Andrej » 05 sty 2019, 22:32

Na youtubie oglądałem na czym ta pyroliza polega w ich piekarnikach i jestem jednoznacznie zdecyzowany na zakup piekarnika Amici :)
Andrej

Postautor: Zeman » 12 sty 2019, 22:20

Ja to nie wiem...mnie sie te piekarniki Amici podobają ze względu na wygląd...na funkach się nei znam za bardzo...co waszym zdaniem taki piekarnik powinien miec?
Zeman

Postautor: szeptas » 18 sty 2019, 15:45

[quote="Zeman"]Ja to nie wiem...mnie sie te piekarniki Amici podobają ze względu na wygląd...na funkach się nei znam za bardzo...co waszym zdaniem taki piekarnik powinien miec?[/quote]

to ja ci powiem ze dla mnie wygląd ma 10-cio rzędne znaczenie. Najważniejsze są funkcje - taka prawda.
szeptas

Postautor: Histry » 29 sty 2019, 19:49

Możecie mi coś więcej napisać o Amica EB71064A? On ma ten cały system probaby co dla mnie mega ważne, a jak reszta?
Histry

Postautor: Bereck » 10 lut 2019, 9:48

Moge Ci coś więcej napisać na temat EB944BA+ IN STEAM. I ładny i bogaty w funkcje, co jest dla mnie osobiście bardzo ważne. Cenowo tez nie jest najgorzej jeśli idzi o zakup
Bereck

Postautor: ganna » 11 lut 2019, 8:34

Ja musiałam mieć dość wąski piekarnik. Więc dużego wyboru nie było.
ganna

Postautor: Jaaaaa » 22 lut 2019, 15:00

Tylko Amica ma taki sposób działania tej pyrolizy w piekarnikach? oglądałem film to faktycznie takie proste czy cos jeszcze trzeba robic?
Jaaaaa

Postautor: Zeeeman » 16 mar 2019, 12:48

[quote="Bereck"]Moge Ci coś więcej napisać na temat EB944BA+ IN STEAM. I ładny i bogaty w funkcje, co jest dla mnie osobiście bardzo ważne. Cenowo tez nie jest najgorzej jeśli idzi o zakup[/quote]

to jak oceniasz ten piekarnik? jak z poborem prądu i czyszczeniem?
Zeeeman

Postautor: Zeman » 22 mar 2019, 22:17

Ja wam powiem ze teraz pierwszy raz robiłem czyszczenie pyrolizą w piekarniku AMici - faktycznie jak piszą bardzo proste i wydajne rozwiązanie.
Zeman

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Przepisy kulinarne i gotowanie