Ile płacicie za ubezpieczenie mieszkania?

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Ile płacicie za ubezpieczenie mieszkania?

Postautor: Gość » 13 lis 2018, 14:45

Trzeba porównać i poszukać najtańszej polisy w porównywarce, dużo TU jest w Cuk.pl
Gość

Postautor: Gość » 12 sty 2019, 16:32

Polisa mieszkania w Cuk wyszła bardzo tanio, fajna porównywarka
Gość

Postautor: MaybeBe » 20 cze 2019, 19:23

ja ostatnio sprawdzałam ubezpieczenie to jakoś wyszłaby mnie składka 250 zł ? no coś takiego co miesiąc. Jeszcze sa nie raz nie dwa sytuacje, ze np firma potem w jakichś tragicznych przypadkach nie chce wypłacać odszkodowania albo sobie zaniża bezczelnie. Są firmy takie jak np Voxveritas, ktore pomagają odzyskać to odszkodowanie.
MaybeBe

Postautor: OExpertCompensa » 02 lip 2019, 11:20

Wysokość składki zależy przede wszystkim od wartości ubezpieczanego mieszkania i znajdujących się w nim przedmiotów, które również zostaną objęte ochroną. Właściciel nieruchomości samodzielnie decyduje, do jakiej sumy chce chronić swoje mienie. Polisa jest więc zawsze wyceniana w odniesieniu do indywidualnych potrzeb. W praktyce oznacza to, że może kosztować zarówno kilkadziesiąt, jak i kilkaset złotych rocznie. Najprostszym sposobem na sprawdzenie ceny ubezpieczenia swojego mieszkania jest kontakt z ubezpieczycielem. Gdyby chciała Pani porozmawiać na ten temat, podaję numer na infolinię naszej firmy: +48 22 501 61 00. Podaję także nasz adres e-mail: pomoc@compensa.pl
OExpertCompensa

Postautor: Blogubezpieczeniowy » 04 lip 2019, 6:18

Koszty polisy są ważne, ale liczy się przede wszystkim to za co płacicie. Sprawdźcie, jak powinno się ubezpieczać wyposażenie mieszkania:
kompleksowaochrona.pl/jak-ubezpieczyc-wyposazenie-mieszkania/
Blogubezpieczeniowy

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać