Jaki sprzęt warto mieć w kuchni?

Smaczne potrawy na każdą okazję.

Re: Jaki sprzęt warto mieć w kuchni?

Postautor: jomajoo » 27 cze 2019, 21:05

My mamy u siebie piekarnik electroluxa 700 PRO SteamCrisp, zakup uwazam na prawde za udany. Piekarnik ma bardzo wiele funkcji, duża ich część zdecydowanie ułatwia życie. Jest przede wszystkim intuicyjny w obsłudze.
jomajoo

Postautor: Marusza » 28 cze 2019, 12:23

My zastanawiamy się nad płytą indukcyjną 600 FLEX Infinite też Electroluxa. Sprzety Electrolux ma bardzo dobre, a mam chrapkę na tą płyte.
Marusza

Postautor: Miszka » 30 cze 2019, 19:51

No to nawet się nie zastanawiaj, bo mamy ten model od dwóch miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Tylko o odpowiednie garnki zadbaj.
Miszka

Postautor: Lira » 01 lip 2019, 5:56

Nie hałasuje, ja jakoś tego specjalnie nie odczuwam. Ale przychodzę z inną bajką. Czy ktoś ma indukcję Flexi Bridge może? Szukam opinii, bo mama się na nią uparła.
Lira

Postautor: Selena » 01 lip 2019, 7:01

[quote="gienka"]No właśnie pytanie tylko czy w takiej otwartej kuchni okap nie hałasuje za bardzo.[/quote]

No coś Ty ;) Właśnie ten Hob2Hood jest przy takiej automatycznej pracy bardzo cichy. Oczywiscie jak ustawimy na maksymalny przepływ tego ciągu to słychac go wyraźnie ale nie ejst to nic co mogloby przeszkadzać :)
Selena

Postautor: redka » 03 lip 2019, 18:14

moim zdaniem wyciskarka jest niezbedna :) u nas w domu soki schodza w takich ilosciach... mamy ta wolnoobrotowa Hurom, jest swietna :) bardzo wydajna, latwa w obsludze
redka

Postautor: Marusza » 23 lip 2019, 10:35

Miszka pisze:No to nawet się nie zastanawiaj, bo mamy ten model od dwóch miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Tylko o odpowiednie garnki zadbaj.

Hey a o co chodzi z tymi garnkami to jakieś specjalne musze mieć do tej płyty Infinite ? Nawet ostatnio ją ogladałam. Jestem już prawie pewna że się skusze bo fajne jest to że włacza okap i steruje nim automatycznie
Marusza

Postautor: Oja » 30 lip 2019, 11:43

Garnki na indukcję muszą być specjalne, magnez musi je złapać. Tak więc musisz mieć garnki które się nadają do płyt indukcyjnych. Na Infinite nie musisz mieć jakichś specjalnych :)
Oja

Postautor: Ewelka » 30 lip 2019, 14:10

W tych żeliwnych fajnie się piecze, samo gotowanie - nie zauważyłam różnicy, ale przy pieczeniu, smażeniu róznica jest naprawdę odczuwalna. Inaczej, lepiej to wszystko smakuje. No i takie naczynia bardzo długo trzymają ciepło. Na indukcję bardzo się nadają, świetnie się trzymają płyty. Ja mam też Electrolux Ale Sense Pro.
Ewelka

Postautor: lenobia » 04 wrz 2019, 20:46

[quote="Selena"]No coś Ty ;) Właśnie ten Hob2Hood jest przy takiej automatycznej pracy bardzo cichy. Oczywiscie jak ustawimy na maksymalny przepływ tego ciągu to słychac go wyraźnie ale nie ejst to nic co mogloby przeszkadzać :)[/quote]

Od niedawna mamy tego Hob2Hood w domu. Najpierw kupilismy płytę i miesiąc później musielismy wręcz skorzystać ze wszystkkich jej opcji i dokupiliśmy okap. Dla mnie rewelacja. Jest dużo większy poziom komfortu samego gotowania, bo nie musze pamiętac o okapie ani włączać go wtedy kiedy jest już za późno i zapachy się rozejdą.
lenobia

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Przepisy kulinarne i gotowanie