Co na zmarszczki ?

Dobre kosmetyki na każdą cerę

Re: Co na zmarszczki ?

Postautor: Karolinakos_ » 22 sty 2018, 12:05

Moja mama jest bardzo zadowolona z kremów Vichy :)
Awatar użytkownika
Karolinakos_

Postautor: Darias » 24 lut 2018, 0:43

Najlepszy jest kwas hialuronowy. To nei jest inwazyjne jak botoks, a daje bardzo dobre rezultaty. Ja od niedawna w miarę regularnie poddaję się tym zabiegom w gdańskim gabinecie drpernak.pl i efekty bardzo mi się podobają. Kwas hialuronowy normalnie znajduje się w skórze człowieka, jest zatem czymś dla nas naturalnym.
Darias

Postautor: sówka » 24 maja 2018, 20:31

Ja ostatnio Remescar sobie zakupiłam .Dobrze sie wchłania i ma lekką konsystencje:) Regeneruje skóre i wygładza zmarszczki wokół oczu, a najabrdziej to te cienie i worki :) Po jego nałożeniu moja twarz wygląda na wypoczęta:)
sówka

Postautor: awanti11 » 18 lip 2018, 12:37

Wiesz co na pewno jedno co mogę poradzić to zakup dobrego fluidu, co będzie liftingował zmarszczki, na przykład ten: pierrerene.pl/pl/kosmetyki/twarz/podklady/fluid-advanced-lift Jest to bardzo fajny fluid, dający natychmiastowy efekt odmłodzenia skóry, ekstrakty roślinne pełniące funkcję naturalnego botoksu (z kwiatu Spilanthes Acmella) oraz witaminy A, E i PP poprawiają jędrność i gęstość skóry. Ja używam i zauważam znaczącą różnicę.
awanti11

Postautor: Clarens » 28 lip 2018, 22:25

U mnie zadne cud kremy sie nie sprawdziły. Sprawdził się natomiast zabieg wampirzego liftingu z wykorzystaniem osocza bogatopyłkowego. Bardzo dobrze wykonany zabieg w dzięgielewska instytucie oka w Warszawie
Clarens

Postautor: nikka » 24 wrz 2018, 17:32

Ja się zdecydowałam i wypełniłam zmarszczki w klinice Humana Medica Omeda u nas w Białymstoku. Polecam dr Dorotę Żukowska, rewelacyjna jest. Nie tylko wspaniale pomaga pozbyć się zmarszczek ale to też rewelacyjna chirurg plastyczna
nikka

Postautor: ganana87 » 15 lis 2018, 12:37

Słyszałam,że na zmarszczki to albo botoks albo kwas hialuronowy:) Ja bym chyba bardziej skłonna była na razie żeby kwas sobie wstrzyknąć. Ciekawą ofertę mają w ogóle w tesoroclinic.pl, słyszałam o nich mega pozytywne opinie, wiec chyba się tam wybiorę.
ganana87

Postautor: Hankae » 09 gru 2018, 14:30

Wiadomo, że podstawą jest odpowiednio dobrane kosmetyki do pielęgnacji, ale też dieta, o czym często zapominamy. Geny też nie są bez znaczenia. Ale zawsze można sobie trochę pomóc, ja co jakiś czas chodzę na zabiegi powiedzmy to ogólnie 'odmładzające' do ConsensusMed w Krakowie i przyznaję, że bardzo mi to pomaga. Zmarszczki są zdecydowanie mniej widoczne, cienie pod oczami zmniejszone.
Hankae

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jakich kosmetyków używać