Jaki prezent na nowe mieszkanie

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Jaki prezent na nowe mieszkanie

Postautor: szata1 » 23 kwie 2018, 10:56

Może jakaś fajna książka? Uważam, że goście mogą całkiem fajną biblioteczkę znaleźć. Na inbook.pl są takie fajne pozycje książkowe.
szata1

Postautor: anela » 23 kwie 2018, 14:35

Pewnie, że tak, a co do tych obrazów czy nawet grafiki lub plakaty to moim zdaniem doskonale sprawdza się jako prezent. Sama niedawno kupowałąm w jagodowymkocie dla siostry tryptyk do kuchni i bardzo się jej spodobał. Sama teraz kupowała sobie u nich obraz olejny do salonu, muszę przyznać, że spodobał mi się i sama zastanawiam się nad zakupem takiego.
anela

Postautor: amanda » 02 maja 2018, 13:40

Lampa activejet z efektem 3 D zdecydowanie. My kupiliśmy taką szklaną to znajomi nie mogli się nacieszyć. Prezent był strzałem w 10
amanda

Postautor: kiria » 06 lip 2018, 9:32

Ja mam taką lampę ale stojącą na komodzie, jestem z niej bardzo zadowolona, te wizualizacje są mega
kiria

Postautor: Mcasinka » 12 lip 2018, 20:45

Yhym zgadzam sie - mysle ze jakas oryginalna lampa albo stoliczek nocny sa fajna opcja. Mozna tez pomyslec o dobrym serwisie kawowym - bo tego zawsze brakuje i nigdy za wiele. W salonie agaty maja dobre ceny w tej chwili w dodatku porcelanowe i w fajnych wzorach
Mcasinka

Postautor: aniawu » 11 sie 2018, 12:23

lampa 3 d to fajny pomysł, taka piękna rzecz ozdobi w pewnością każde pomieszczenie, bez względu na to czy jest wisząca czy stojąca
aniawu

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać