Najlepsza lokata na 3 miesiące

Bankowe lokaty i konta.
Linki sponsorowane

Re: Najlepsza lokata na 3 miesiące

Postautor: nikkii » 22 lut 2018, 9:28

Tutaj comperia.pl/artykuly/o_lokatach_bankowych/32128-najlepsze-lokaty-3m-luty-2018.html jest ranking lokat na 3 miesiące, może coś się znajdzie :) Osobiście, wybierałabym tylko te powyżej 2,5% żeby były opłacalne
nikkii

Postautor: opiekunnestbank » 23 kwie 2018, 2:04

Szanowni Państwo, Klienci Nest Banku oraz osoby nieposiadające u Nas konta bankowego mogą liczyć na kilka ofert lokat. Obecnie w Nest Banku mamy m.in. promocyjną Nest Lokatę Witaj na okres 3 lub 6 miesięcy dla Klientów Nest Banku, którzy założą u Nas konto bankowe. Lokaty dostępne są: 30 dni od otwarcia konta - lokata na 3 miesiące oraz 60 dni - lokata na 6 miesięcy. Oprocentowanie każdej z nich wynosi 4,00% w skali roku, a minimalna kwota lokaty to 1000 zł (maksymalnie aż 10 000 zł). W przypadku lokaty na 6 miesięcy, promocyjne oprocentowanie 4,00% obowiązuje w całym okresie trwania lokaty przy założeniu spełnienia określonych warunków promocji, a mianowicie wpływu wynagrodzenia na Nest Konto Klienta, w kwocie nie niższej niż 2 500,00 zł w co najmniej jednym miesiącu kalendarzowym. Po zakończeniu każdej z dwóch lokat można je odnowić na warunkach standardowej Nest Lokaty. Cała oferta lokat dostępna jest na stronie banku nestbank.pl/indywidualny/oszczednosci/lokaty.html

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

Pozdrawiam,
Opiekun Klienta Nest Bank
nestbank.pl
opiekunnestbank

Postautor: Meltdown » 08 lip 2018, 12:51

Ja mogę Ci polecić do sprawdzenia jeszcze lokaty długoterminowe w Toyota Banku. Mają bardzo sensownie rozwiązane oprocentowanie, wygląda to naprawdę nieźle, na 3 miesiące masz stałe oprocentowanie 1.5%, więc nie jest źle.
Meltdown

Postautor: Kamis » 10 gru 2018, 7:13

Ja mam akurat lokaty krótkoterminowe w banku Toyota. Konto oszczędnościowe też mają całkiem sensowne, więc warto sprawdzić ich ofertę. Zakłądałam jakieś 2 lata temu sprawdzając w których z banków będzie najlepszy zysk i wtedy Toyota była na piedestale. Za pewnie nieco się zmieniło w ostatnim czasie, ale ja nie żałuje podjętej decyzji!
Kamis

Postautor: trombek » 13 sty 2019, 19:27

Ja się mogę zgodzić - też korzystałem z lokat w Toyota Banku i są bardzo fajne. Jeśli chodzi o lokaty długoterminowe to ich oprocentowanie jest sensownie pomyślane i korzystne dla klientów.
trombek

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Gdzie założyć konto lub lokatę