Jak wybrać dobre przedszkole dla dziecka ?

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Jak wybrać dobre przedszkole dla dziecka ?

Postautor: maja » 17 lut 2017, 22:40

my zapisaliśmy synka do łódzkiego przedszkola prywatnego Albercik. To katolickie przedszkole które bardzo sobie chwalę . przedszkolealbercik.com.pl
maja

Postautor: dagmara7 » 08 paź 2017, 19:52

Według mnie warto zwracać uwagę przede wszystkim na kwalifikacje pedagogów, powinni mieć powołanie, dobre podejście do maluchów. Nasza córka chodzi do przedszkola Kredka w Legnicy, mają bardzo dobrych nauczycieli, dużo zajeć dodatkowych, na których dzieci mogą ćwiczyć kreatywność, rozwijać swoje zainteresowania, uczyć się języków obcych.
dagmara7

Postautor: Caryca » 25 paź 2017, 19:06

Kompetencje pedagogów na pewno są bardzo istotne, ale ciężko je sprawdzić. Najlepiej porozmawiać z rodzicami dzieci, które już chodzą do danego przedszkola, to chyba najpewniejszy i najbardziej miarodajny sposób. W ostateczności, jeśli będziecie niezadowoleni, to przedszkole zawsze można zmienić.
Caryca

Postautor: Darias » 14 lut 2018, 18:21

Popytać mam, poczytać opinie i przede wszystkim porozmawiać opiekunkami w przedszkolu i poobserwować jak tam jest. Z Warszawy dobre na pewno jest raz Dwa Trzy My na Mokotowie bo dzieci siostry tam chodzą i są zadowolone, ona też. Przedszkole ma program nagrodzony przez MEN, to tez coś znaczy.
Darias

Postautor: selina » 22 kwie 2018, 0:19

Mi się wydaje, że fajnie jak w przedszkolu prowadzą zajęcia z języków obcych. Akademia Rozwoju Malucha robi takie zajęcia w formie zabawy 5 dni w tygodniu. Jak ktoś jest z Warszawy to polecam, dzieciaki przyjaciółki tam chodzą i są zadowolone bardzo :)
selina

Postautor: majakaja » 12 cze 2018, 7:23

dzieci mojej siostry chodzą do akademii rozwoju malucha, bardzo zadowoleni są, siostra na drugie dziecko dostała zniżkę. fajnie moim zdaniem jak w przedszkolu pracują ludzie z pasją i jak jest trochę ciekawych zajęć, w akademii z tego co wiem to stawiają na angielski i moim zdaniem to dobrze, lepiej się uczyć języka od dziecka.
majakaja

Poprzednia