Problem ze znalezieniem pracy

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Problem ze znalezieniem pracy

Postautor: iwonka66 » 13 maja 2018, 7:31

Może ogólnie warto zrobić na prawdę dobre CV, takie, któro zdecydowanie będzie się wyróżniało! Mozna też zrobić je w fajnym kreatorze,np. takim: szybkiecv.pl , o to serio jest super, mój pracodawca obency zwracał uwagę duzą włąsnie na CV.
iwonka66

Postautor: Michałekasas » 29 gru 2018, 0:32

Trzeba podejsc do tego swobodnie, bo kiedys kazdy zaczynal kariere i nie mial doswiadczenia ;p Jak nie masz konkretnego doswiadczenia, to dobrze jest wpisac jakiekolwiek aktywnosci czy wolontariaty, calosc ubrac wladny szablon i powinno dac rade, liczy sie dobre wrazenie! Fajne szabloniki mozesz na szybkiecv sobie znalezc :)
Michałekasas

Postautor: burrows » 22 sty 2019, 12:10

Z tego co widziałem to dość fajnie działa system ogłoszeń od pracodawców w serwisie OGL360 .PL. Zrobili tu podział na województwa wiec nie będzie problemu ze znalezieniem czegoś w swojej okolicy. Warto próbować. Z drugiej strony prawda jest taka, że jest praca tylko rąk do pracy brakuje... rynek pracy bardzo się zmienił na przestrzeni ostatnich 10 lat.
burrows

Postautor: elka23 » 03 lut 2019, 22:40

Dokładnie, w kreatorze zrobisz naprawde spoko cv :) Ja też korzystałam z szybkiecv :)
elka23

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać