Gdzie warto pojechać na urlop ?

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Gdzie warto pojechać na urlop ?

Postautor: vi-vi » 13 sty 2018, 1:59

Ja w tym roku planuję wypad do Zieleniewa, niedługo będę rezerwowała kwaterę na Bookaparcie
vi-vi

Postautor: Astronom » 26 sty 2018, 11:58

Fajna miejscówka faktycznie. Ja szukam na razie czegoś bardziej ekstremalnego. Myślę coś o wakeboardzie ale w Pl raczej niż za granicą. Mam kilka upatrzonych miejscówek w okolicy Krakowa na Wheretowake.com tylko teraz szukam dobrej bazy wypadowej aby nie musieć nadrabiać wiele kilometrów. Najlepiej by było w okolicy kilka wakeparków ale nie pogardzę nawet jednym byle dobrym.
Astronom

Postautor: rovena » 07 lut 2018, 19:09

vi-vi pisze:Ja w tym roku planuję wypad do Zieleniewa, niedługo będę rezerwowała kwaterę na Bookaparcie

Zaciekawiłaś mnie tym Zieleniewem, ciekawa opcja według mnie. Ja jeszcze nie do końca wiem co wybiorę, ale chętnie skuszę się na wakacje w Polsce, może gdzieś w góry pojadę.
rovena

Postautor: xruby » 19 mar 2018, 12:09

rovena pisze:
vi-vi pisze:Ja w tym roku planuję wypad do Zieleniewa, niedługo będę rezerwowała kwaterę na Bookaparcie

Zaciekawiłaś mnie tym Zieleniewem, ciekawa opcja według mnie. Ja jeszcze nie do końca wiem co wybiorę, ale chętnie skuszę się na wakacje w Polsce, może gdzieś w góry pojadę.

Z fajnych propozycji to dorzuciłabym także Gródek nad Dunajcem. A Zieleniewo jest całkiem przyjemne.
xruby

Postautor: kalinna » 02 maja 2018, 1:27

[quote="rovena"][quote="vi-vi"]Ja w tym roku planuję wypad do Zieleniewa, niedługo będę rezerwowała kwaterę na Bookaparcie[/quote]
Zaciekawiłaś mnie tym Zieleniewem, ciekawa opcja według mnie. Ja jeszcze nie do końca wiem co wybiorę, ale chętnie skuszę się na wakacje w Polsce, może gdzieś w góry pojadę.[/quote]
Ja byłam dwa razy w Zieleniewie i bardzo mi się podobało więc według mnie to dobry wybór.
kalinna

Postautor: leanna » 07 maja 2018, 9:58

Ja w te wakacje wybieram się do Ferrary, do Włoch. Mam nadzieję, że będzie miło i że się nie zawiodę. Już jakiś czas temu kupiłam bilety lotnicze i zarezerwowałam sobie fajną kwaterę na Bookaparcie i odliczam dni do wyjazdu.
leanna

Postautor: adelajda3 » 06 cze 2018, 7:23

My z kolei wybieramy się na krótki urlop do kudowy zdroju. Mamy zamiar spędzić tam kilka dni w hotelu verde montana i skorzystać z zabiegów relaksacyjnych na ciało i w koncu porządnie odpocząć.
adelajda3

Postautor: martha » 30 lip 2018, 9:53

Zastanawiam się nad Tunezją. Jest ciągle bardzo tania, a od trzech lat nie słychać o żadnych nowych incydentach. Czytałem wiele dobrego o Tunezji na blogi Inside Your Life. Może ktoś z was był tam w tym roku. Z tego co piszą to jest tam co zwiedzać insideyourlife.pl/2018/07/tanie-wakacje-tunezja.html .
martha

Postautor: Hotel Klimek****SPA » 07 sie 2018, 11:50

Wszystkich spragnionych odpoczynku od zgiełku dużego miasta zapraszamy do Hotelu Klimek****SPA w samym sercu Złockiego. W okresie wakacyjnym dla naszych Gości przewidujemy atrakcyjne pakiety, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Nielimitowana strefa Aquapark, możliwość korzystania z zabiegów SPA, hotelowy pub oraz liczne wydarzenia takie jak ''Góralski wieczór" czy zielony kulig to nasz przepis na udane wakacje. Serdecznie pozdrawiamy, Hotel Klimek****SPA.
www.hotelklimek.pl
Hotel Klimek****SPA

Postautor: marek1985 » 20 sie 2018, 15:45

Wakacje pokazują najdobitniej który bank jest uczciwy, a który po prostu kradnie. Plus Bank przy zakładaniu karty kredytowej informuje klientów, że nie ma żadnych prowizji przy rozliczeniach transakcji bezgotówkowych dokonywanych za granicą. Informuje o tym nawet na bieżąco infolinia Plus Banku. Sprawdzałem to jeszcze dziś. Okazuje się że to zwykła ściema. Złodziejski Plus Bank przelicza nasze zakupy podwójnie. Najpierw według tabeli MasterCard potem dokonuje podwójnego przewalutowania według swojego procesora kantorowego. Co to jest? Nikt nie wie. Nie ma tego w regulaminie w warunkach OW karty kredytowej. Ciekaw jestem kto od Morawieckiego kradnie tam nasze pieniądze?
Wprawdzie PiS zlikwidował w Polsce sądy, ale jest jeszcze możliwość składania spraw w Unii Europejskiej.
marek1985

PoprzedniaNastępna

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać