Ubezpieczanie zwierząt

Tu dyskutujemy na każdy, dowolny temat nie posiadający własnego podforum.

Re: Ubezpieczanie zwierząt

Postautor: natali » 07 wrz 2017, 18:56

Mam kota nie rasowego i nie ubezpieczonego. Jeśli czyni jakieś szkody to tylko w mieszkaniu i jest w tym wybitnie zdolny. Miał taki okres, że załatwiał się obok kuwety. Jak cuchną kocie odchody nie muszę tłumaczyć. Co się nasprzątałam to moje. Zużyłam cały cat odor eliminator z vetexpert taki środek do usuwania przykrych zapachów. Potem się okazało, że wystarczyło zmienić żwirek silikonowy na zwykły i sytuacja wróciła do normy. I bądź tu dobra dla kota... :lol:
natali

Postautor: daria » 25 paź 2017, 4:04

Nie słyszałam o ubezpieczeniu dla zwierząt ale pewnie dlatego że nie mam jeszcze własnego zwierzaka, poza tym bardziej teraz potrzebne mi ubezpieczenie mieszkania i raczej to wybiorę aegon.pl/Strona-glowna/ , na razie tylko się do tej decyzji przymierzam ale postanowiłam że do świąt się musze z tym wyrobić bo wyjeżdżamy a nie chcę się zamartwiać na wyjeździe
daria

Postautor: Gość » 14 lut 2018, 6:58

Warto w cuk popytać, wiem że przy ubezpieczeniu mieszkania można też korzystnie ubezpieczyć czworonoga:)
Gość

Postautor: nikkii » 23 kwie 2018, 1:55

Ja właśnie się zastanawiam nad ubezpieczeniem mojego psiaka. Te 100-150 zł rocznie to nie majątek :)
nikkii

Postautor: Gość » 05 sie 2018, 8:21

Cuk ma tanie polisy. W Krakowie placówka jest na Kalwaryjskiej.
Gość

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Wszystko o czym chcesz pogadać