Kosmetyczka - regularnie czy od święta?

To co najważniejsze dla każdej kobiety.

Re: Kosmetyczka - regularnie czy od święta?

Postautor: aleksandraa3 » 15 lip 2016, 8:21

A ja na zabiegi kosmetyczne chodze regularnie. Jeżeli ma sie swój sprawdzony salon to czemu nie? Ja u siebie w Opolu chodze do Arkadii. Bardzo profesjonalni i jednoczesnie mili specjalisci, po zabiegach jestem zawsze bardzo zadowolona z efektów :)
aleksandraa3

Postautor: Renata321 » 31 sie 2016, 0:44

Na kosmtyczkę trzeba mieć niestety czas i pieniądze... Dlatego ja staram się robić też domowe zabiegi na własną rękę, niektóre rzeczy można zrobić samemu w domu, jak jakieś peelingi i maseczki np
Renata321

Postautor: kika990 » 01 wrz 2016, 20:52

O, ja też jestem z Opola i chodze do arkadii :) raz na jakiś czas można sobie pozwolić na jakieś fajne zabiegi. Ja przeważnie decyduje się na peelingi oczyszczające :)
kika990

Postautor: mika87 » 29 wrz 2016, 5:34

Na kosmetyczkę zawsze znajde czas :D A tak serio, to chodzę raz, czasem dwa razy w miesiącu. Ostatnio byłam np. w Arkadii w Opolu na przedłużaniu rzęs, bo mają fajną promocję i wyszło naprawdę ekstra. Teraz wszystkie koleżanki chcą przedłużać :D
mika87

Postautor: HighOn » 31 mar 2019, 15:10

Do kosmetyczki chodziłam tylko na zabiegi oczyszczające, regulacje brwi czy paznokcie. Natomiast na takie rzeczy jak powiększanie ust czy wypełnianie zmarszczek udaje się do gabinetu medycyny estetycznej. Byłam jakieś pół roku temu na powiększaniu preparatem Restylane Kysse. Super efekt, bardzo naturalny i trzymający sie do dzisiaj.
HighOn

Postautor: BailaMorena » 30 kwie 2019, 7:53

Od czasu do czasu chodze do tej kosmetyczki na jakieś peelingi czy coś, ale bardzo rzadko. Co Restylane to miałam nim wypełniane zmarszczki ;) Bardzo dobry efekt.
BailaMorena

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Jak dbać o urodę i zdrowie