Impreza urodzinowa dziecka

Smaczne potrawy na każdą okazję.

Re: Impreza urodzinowa dziecka

Postautor: Tadeowa » 23 kwie 2018, 1:50

A nie pomyślałaś o tym, żeby zamówić do domu gotowe jedzenie na urodziny dla wszystkich gości? Ja ostatnio jak organizowałam w domu takie urodziny to zamówiłam obiad dla wszystkich z Catering Arts z dostawą do domu. Wszystkim smakowało, a ja nie musialam gotować.
Tadeowa

Postautor: Amidala » 31 maja 2018, 19:48

Było jedno ciasto , któe upieklam ja ( to był sernik ) i był tort , który już zamawiałam w cukierni Sweet Home w warszawie . Bardzo dobre torty. Czuć naturalne składniki a nie jakąś sztuczność
Amidala

Postautor: Dudzia » 07 cze 2018, 9:16

Ja na ostatnią imprezę urodzinową zamawiałam jedzenie z Catering Arts. Nie miałam czasu gotowac dla wszystkich gości, a taki catering jest strzałem w dziesiątke. Przywożą ci jedzenie do domu, wszystkie obiady dla gości, a nawet przekąski, czy coś słodkiego.
Dudzia

Postautor: Karolina Mazur » 26 lip 2018, 11:50

W Warszawie zamawialiśmy w maju tort w cukierni Sweet Home na Madalińskiego. Ja wczesniej zamawiałam tutaj ciasta świąteczne. wszytsko jest pyszne. Czuć, że kremy nie są na margarynach tylko na maśle. Wszystko jest naturalne;) bez zadnych sztuczności ;) I .... sernik !! najlepszy w mieście ;)
Karolina Mazur

Postautor: terkaa » 22 lis 2018, 14:13

jakie napoje podajecie na imprezach dziecięcych? Myślałam nad kupieniem sporej ilości kubusiów, tylko nie wiem czy te soczki przecierowe czy ten sok 100% a może woda&owoce?
terkaa

Postautor: łososia » 29 lis 2018, 15:02

Jakieś przekąski, kanapki to absolutna podstawa. Do picia proponuję soczki kubusia, bo dzieciaki bardzo je lubią i na pewno będą chciały ugasić pragnienie po szaleństwach i zabawach ;) Do tego oczywiście słodkości typu ciastka, ciasteczka.
łososia

Postautor: reneta » 29 lis 2018, 15:05

My urządzaliśmy kinderaparty w lato więc dzieci pochłonęła zabawa w ogrodzie ;) Ale oczywiście przygotowaliśmy sporo jedzenia, były też słodycze typu lody, napoje - lemoniada i sok caprio oraz oczywiście tort dla jubilata!
reneta

Poprzednia

• Similar Topics
    Odpowiedzi
    Odsłony
    Ostatni post

Wróć do Przepisy kulinarne i gotowanie